Jump to content
wildchild

Metoda noua penala de a te face wasted!

Recommended Posts

"Pe langa aceasta practica, un alt mod inedit folosit la betie este consumarea berii prin anus printr-o palnie.

Bomboanele sau gumele de mestecat imbibate cu vodca sau vodca prizata pe nas se numara printre metodele alternative folosite de tineri."

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

"Doctorul Lisa Masterson a declarat c? aceast? metod? distruge pur ?i simplu vaginul."

Nu le mai ajunge p*** la astea :-j le trebe arsuri de vodka ,hardcore bitches \m/.

Bautura stricata degeaba :-j

Ps: mi-am adus aminte ca era o vorba cand nu aveau astia alcool in armata luau o sticla de vodka si isi injectau fiecare direct in vena si asa le ajungea la toti.Aia e hardcore astia is vai de ei.

Edited by anon
ps
Link to comment
Share on other sites

si uite acum o metoda prin care sa te urci baut la volan si cand expiri aer sa nu aibe alcool in el...

lumea asta se duce pe rapa

Ba normal ca o sa apara pe alcooltest. Nu are legatura. Ala masoara alcoolul din sange, sau credeai ca pe ala din plamani? Numai ca in plamani capilarele sunt lipite de alveolele cu CO2 si se transmite usor din sange in aerul respirat. Si daca iti pui in picioare niste cizme de cauciuc si le umplii cu vodka o sa iti iasa la alcooltest.

Link to comment
Share on other sites

"Doctorul Lisa Masterson a declarat c? aceast? metod? distruge pur ?i simplu vaginul."

Nu le mai ajunge p*** la astea :-j le trebe arsuri de vodka ,hardcore bitches \m/.

Bautura stricata degeaba :-j

Ps: mi-am adus aminte ca era o vorba cand nu aveau astia alcool in armata luau o sticla de vodka si isi injectau fiecare direct in vena si asa le ajungea la toti.Aia e hardcore astia is vai de ei.

Ti-ai adus aminte prost. Cum sa-ti injectezi vodka in vena? Astea-s povestiri de adormit copii..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...