Jump to content
Paul4games

Optimizare site?

Recommended Posts

Un prieten m-a rugat sa il ajut sa isi optimizeze siteul noului sau server de metin2, i-am optimzat siteul sa se miste cat de rapid am putut si acum trebuie sa fac seo optimization dar sunt cam nou in acest domeniu.Asa ca imi poate recomanda cineva de unde sa incep(siteul este 0 la optimizare seo si voi avea ceva de lucru) dar as vrea sa stiu cuc e sa incep, ce sa fac sa ma il ridic in search engineuri si ce sa nu fac?

Ps: Daca sunteti interesati siteul este: www.metin2legends.ro.

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Ofer servicii full SEO, daca vrei sa discutam astept un PM. Contrar ai putea sa inveti despre onsite SEO cauta pe Google despre cum sa optimizezi siteul tau. Dar cauta pe Google.com nu .ro.

Onsite SEO Optimization (Title tags, meta tags, alt tags, link structure, keyword density, robots.txt file, xml sitemap, spell check, custom 404 error pages, Hyperlink Optimization, W3C Validation, adding 301 redirects)

Link to comment
Share on other sites

Ofer servicii full SEO, daca vrei sa discutam astept un PM. Contrar ai putea sa inveti despre onsite SEO cauta pe Google despre cum sa optimizezi siteul tau. Dar cauta pe Google.com nu .ro.

Onsite SEO Optimization (Title tags, meta tags, alt tags, link structure, keyword density, robots.txt file, xml sitemap, spell check, custom 404 error pages, Hyperlink Optimization, W3C Validation, adding 301 redirects)

meta tags nu prea conteaza

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...