Jump to content
b3b3

Legale Bucuresti?

Recommended Posts

Guest expl0iter

021/222.41.58

E de treaba baiatul ;)

Spune-i ce doresti si iti poate face rost. Are de toate (doar legale).

Eu de la ala mai cumpar din cand in cand. Il poti suna la orice ora din zi. E super ieftina marfa la el

Il cheama: CRISTIAN

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
super ieftina - zi.mi un pret la ceva si gramajul ! ....

021/222.41.58 suna-l frate... Zii cine esti. Il cheama Cristian, dar ii poti spune Cristi (parca are 22 de ani nu mai stiu) 12 RON gramul parca e... marfa buna ;)

Acum 2 minute am vb cu ala.. A adus marfa buna din Olanda... este 12 lei 0.6g

A zis ca mai are vreo 300grame asa ca grabeste-te... se vinde ca painea calda la el :)

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Ce de cacat sa risti parnaie pentru un gram.

021/222.41.58 suna-l frate... Zii cine esti. Il cheama Cristian, dar ii poti spune Cristi (parca are 22 de ani nu mai stiu) 12 RON gramul parca e... marfa buna ;)

Acum 2 minute am vb cu ala.. A adus marfa buna din Olanda... este 12 lei 0.6g

A zis ca mai are vreo 300grame asa ca grabeste-te... se vinde ca painea calda la el :)

Coaie faza asta e chiar de cacat, poate chiar se apuca vreunu si suna.

Edited by l34k
Link to comment
Share on other sites

021/222.41.58 suna-l frate... Zii cine esti. Il cheama Cristian, dar ii poti spune Cristi (parca are 22 de ani nu mai stiu) 12 RON gramul parca e... marfa buna ;)

Acum 2 minute am vb cu ala.. A adus marfa buna din Olanda... este 12 lei 0.6g

A zis ca mai are vreo 300grame asa ca grabeste-te... se vinde ca painea calda la el :)

asta e fail :) , la add rep nu mai e sa adaugi cu - , pacat.

cand o dai in tampisme , nu mai e ironie

daca suna careva si intra omu' in cacat ce era ? ironia sortii nu ?

Link to comment
Share on other sites

plm, da si ala a dat un nr. naspa....... rau de tot; de deaste nu se ocupa astia.... ei sunt cu ciorditorii, + ca nu au audienta zilnic;

Sectia 4 de Politie

Sediu: Str. Ion Neculce nr.6

Telefon: 021 / 222.41.58

SEF SECTIE - Subcomisar de politie STAN IONUT CRISTIAN

Audiente: luni 10,00-12,00;

miercuri 14,30-16,30

Adjunct al sefului de sectie - Comisar de politie GHINULESCU OLIMPIU

Audiente adjunct sef sectie – marti 10,00-12,00; joi 14,30-16,30

Daca vreti actiune, cereti aici: 021.319.38.67 va dati nume, prenume, adresa, cnp, ce va trebuie, si va aduce acasa

daca vreti operativitate, sa nu asteptati mult, un link...descarcati pdf-ul si alegeti cea mai apropiata locatie Adrese contact

:)

Operativitate, fara concurenta.

http://www.youtube.com/watch?v=V_ersF4MFzM

Edited by firewind
Link to comment
Share on other sites

021/222.41.58 suna-l frate... Zii cine esti. Il cheama Cristian, dar ii poti spune Cristi (parca are 22 de ani nu mai stiu) 12 RON gramul parca e... marfa buna ;)

Acum 2 minute am vb cu ala.. A adus marfa buna din Olanda... este 12 lei 0.6g

A zis ca mai are vreo 300grame asa ca grabeste-te... se vinde ca painea calda la el :)

e tactu ?!:)) vrea si el prime de sarbatori sau i-ai supt pwla sa fi un sef mai mic? :-??:*

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
e tactu ?!:)) vrea si el prime de sarbatori sau i-ai supt pwla sa fi un sef mai mic? :-??:*

Si de ce ma injuri?

''bebe".. dupa nick, mai mult de 15 ani nu iti dau. Ai auzit si tu pe la prietenii tai ca e la moda sa te droghezi si vii sa postezi pe forum? fii serios ;)... Numai cocalarii fac asa ceva. Imagi9neaza-ti ca aici pe forum mai intra si gabori. Cine plm iti da tie nr de traficanti?

PS: Esti un mare cocalar ;)

As vrea sa te cunosc si in realitate... sa vedem daca tot la fel de guraliv esti. Nu-s eu cine stie ce barosan, dar eu nu ma iau de oameni pe net... mai ales daca nu-i cunosc

Daca mi-as pune mintea cu tine as fi cel mai mare ratat. Nu iti raspund cu aceleasi injuraturi deoarece mi se pare penibil sa te jignesc... oricum jmecheria ta pe net lasa de dorit ;)

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Si de ce ma injuri?

''bebe".. dupa nick, mai mult de 15 ani nu iti dau. Ai auzit si tu pe la prietenii tai ca e la moda sa te droghezi si vii sa postezi pe forum? fii serios ;)... Numai cocalarii fac asa ceva. Imagi9neaza-ti ca aici pe forum mai intra si gabori. Cine plm iti da tie nr de traficanti?

PS: Esti un mare cocalar ;)

As vrea sa te cunosc si in realitate... sa vedem daca tot la fel de guraliv esti. Nu-s eu cine stie ce barosan, dar eu nu ma iau de oameni pe net... mai ales daca nu-i cunosc

Daca mi-as pune mintea cu tine as fi cel mai mare ratat. Nu iti raspund cu aceleasi injuraturi deoarece mi se pare penibil sa te jignesc... oricum jmecheria ta pe net lasa de dorit ;)

ne cunoastem cand vrei tu , am 11 ani si o sa imi para bine sa dau de un copil cu cei 7 ani de acasa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...