Jump to content
cosminkent

Sex cu iubita altuia

Recommended Posts

chestia asta este de foarte mult timp la americani. Te poti duce doar ca sa vezi cum este, nu e nevoie sa si participi. Este o cladire mare cu multe camere,hol mare, si acolo nu e vorba numai de schimb de parteneri, sunt si "gigolo" pentru barbatii carora le place sa priveasca cum sotia lor e f***** de altu

Link to comment
Share on other sites

La drak cu ei?!!! Pe cine intereseaza, ca "femeia ta/aia" sa rupe-n figuri cu altu? daca nu esti destul de barbat, sa-ti alegi femeie potrivita, cu aceeleasi valori morale, idei, principii, etc, si sa o tii langa tine, sa-ti fie prieten, partener de viata, si curva-n pat, du-o frate la bordel...daca o iubesti, cand o fute altu... esti fericit prin empatie; daca ceva s-a schimbat, desparte-te, divorteaza, da-i verde; daca o violeaza, rupe-i capu la violator, si joaca handball cu el.

Am fost in locu ala, cu o 3.14zda platita, si ce am vazut? toti cu care am vb, erau "intelectuali", "openmind", toate femeile, bune, coafate, imbracate, parfumate, avocate, directoare/banca/multinationale, niste zdremte. nu sunt pocait, sau religios, nu suport popii, da acolo... aia, mi-s la fel de antipatici.

Edited by firewind
Link to comment
Share on other sites

asta e ceva gen prostitutie mascata numai ca isi scoate si "localul" partea dar legal Carora de aici le-ar surade ideea sa mearga cu iubita/sotia intrun astfel de loc ? Sau sa vina jumatatea sa iti propuna sa mergi intrun local de genu ? eu unu as zice sa se duca dar sa nu mai vina pe drumul pe care a plecat pana acolo ca oricum cu bataia nu rezolvi nimic trece durerea :P:)

Link to comment
Share on other sites

tpu2 sa mor eu...chestia asta nici macar de "securitatea personala" nu tine deci nu stiu ce cauta pe rst ... who give's a fuck cine cu cine se fute???? daca vrei sa ti-o tragi cu una, legal, te duci singur... daca esti into that shit, te duci cu gagica-ta daca nu... Johnnie Walker...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...