Jump to content
puschin

Poze politisti, procurori, corupti, militieni

Recommended Posts

Nevoia de bani va fi mereu,cu asta vine si coruptia, nu ai cum sa le separi + ca este si acea tentatie careia ii rezisti cu greu cand iti flutura unul banii pe langa muie doar ca sa il scapi de ceva...

Oamenii fac cum pot si ce pot ca sa scoata un ban,eu unul zic doar ca se descurca ca vezi tu ,asta e Romania cand se face ceva ce nu e legal ce zicem? Se descurca omul.

Link to comment
Share on other sites

Domnul Constantin Boinicu in functia de primar

84197mare.jpg

Domnul Constantin Boinicu in functia de profesor

Constantin Boinicu profesor de matematica cu o vechime in invatamant de peste 30 de ani spune:

"nu voi accepta nici o assistenta la orele mele din partea brigazii de contyrol ISJ"

Fica domnului Constantin Boinicu profil blogger

Blogger: Profil de utilizator: madalina boinicu

Introducere Sunt studenta la Med.Vet.si imi place sa desenez si sa pictez f. mult.Daca doriti sa va ''colorati'' camera d-voastra sau a copilului d-voastra ma puteti contacta pe id-ul dollym_19 sau la 0766396593.Mai multe aflati din blog-ul meu:)!ms

Boinicu Constantin ex primar ,in functia de profesor de matematica fost gasit vinovat de catre judecatorii Tribunalului KORUPT de comiterea infractiunii de luare de mita. Instanta l-ar fi condamnat pe Boinicu Constantin la cativa ani de racoare dar dupa cum se vede domnul Boinicu Constantin se plimba si astazi liber prin parcul din fata blocului si isi admira apartamentele cumparate din mita pe care a luato si o ia in prezent.

Multumim Judecatorilor si promitem ca vom respecta legea precum cei care ne invata cum trebuie sa facem.

Se cere RAID!

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...