Jump to content
JOEE

sa-o facem ?

Recommended Posts

Tocmai am observat un e-mail de la o prestigioasa banca cu sucursale in toata lumea care ma atentiona faptu ca am castigat 100E .Unde este partea distractiva ? Acest e-mail ar fi trebuit sa ajunga in inboxu unei firme din italia ale carei scripturi au fost modificate de catre mine acum ceva timp si toate mailurile sunt redirectionate catre al meu id.Aveti vreo idee cum pot sa-i trag in piept pe astia de la banca ? (ofer jumatate din suma celui care vine cu o idee buna .)

54744248.th.png

Link to comment
Share on other sites

Cea mai importanta regula pe care neaparat trebuie sa o tineti minte este ca avem toleranta zero la orice discutii si informatii ce faciliteaza frauda online sau bancara.

Nu este o regula scrisa de dragul de a da bine la ochi, este o regula ce cu siguranta va aduce un ban permanent pe forum daca o veti incalca.

Ca sa inteleaga toti prostii ce inseamna aceasta regula, ei bine e simplu: nu cereti, nu dati, nu cumparati si nu vindeti prin intermediul acestui forum date personale si conturi cum ar fi usere de eBay, PayPal sau Craigslist, ori carti de credit/date bancare.

Daca totusi o veti face si vom primi vreodata o reclamatie oficiala venita din partea organelor competente va garantam ca le vom da cu mare placere toate datele pe care le detinem despre voi (adresa de mail, ip-uri).

Se pare ca nici regulamentul nu l-ai citit .Scrie mare cu ROSU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...