Jump to content
Vlachs

Serviciu pentru sms spammer

Recommended Posts

Cred ca deja s-a futut ca am dat si eu acum sa imi trimita un sms pe telefon si pula, poate este ca a fost un delay de la tamper data ca am stat sa vad ce post data trimite.....

Le:cand am trimis de pe chrome cu ip de romania vad ca l-a trimis, mai incercat odata si cu ip de alta tara sa vad poate merge si asa.

Le2: Se pare ca daca vrei sa trimiti de pe alt ip in afara de Romania pe un numar de Romania nu va trimite dar daca esti pe ip de Romania trimite si vad ca de pe en.netlog.com este posibil sa trimiti international daca folosesti prefixele tari respective.

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Inca mai merge,am incercat de 5 minute si a trimis.

Dupa cum ams cris in editurile mele merge si se poate face destul de usor in sms bomber international eu acum ma apuc sa scriu un program dar pentru Romania ca nu am chef sa stau sa scriu codurile la 100 de tari+cred ca am sa pun o limita de sms-uri trimise de persoana sau o sa parolez arhiva si dau parola doar userilor de incredere ca altfel imediat se fute si baga astia captcha...

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa te ajuti si sa implementezi 100+ tari, vezi postul meu cu World Sms Bomber, ia scriptul meu care are deja implementat din javascript tarile si lucrul cu curl si modifica-l.

Oricum la asta nu ai nevoie dc de 2 lini curl, 1 face postul, 2 citeste mesajul de status si il afiseaza, e deja implementat.

Tot formul care trimite sms din netlog este:



<form method="post" action="http://ro.netlog.com/go/downloads/view=mobilelink"><input type="hidden" name="action" value="sendMobileLink" /> <label for="mobile">Numar telefon mobil <input class="text" type="text" autocomplete="off" id="mobile" name="mobile" size="20" value="" /></label><br /><input type="submit" value="Trimite" class="button" /></form>

Tot in scripul meu mi se pare ca am implementat si alternetiva la curl se poate implementa si fara curl ca sa mearga pe orice server.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa te ajuti si sa implementezi 100+ tari, vezi postul meu cu World Sms Bomber, ia scriptul meu care are deja implementat din javascript tarile si lucrul cu curl si modifica-l.

Oricum la asta nu ai nevoie dc de 2 lini curl, 1 face postul, 2 citeste mesajul de status si il afiseaza, e deja implementat.

Tot formul care trimite sms din netlog este:



<form method="post" action="http://ro.netlog.com/go/downloads/view=mobilelink"><input type="hidden" name="action" value="sendMobileLink" /> <label for="mobile">Numar telefon mobil <input class="text" type="text" autocomplete="off" id="mobile" name="mobile" size="20" value="" /></label><br /><input type="submit" value="Trimite" class="button" /></form>

Tot in scripul meu mi se pare ca am implementat si alternetiva la curl se poate implementa si fara curl ca sa mearga pe orice server.

Bafta!

Stiu de World Sms Bomber dar eu voi face totul in delphi deci va fi nativ pe windows si nu voi avea curl dar cred ca pot stoca intr-un fisier .txt sau intrun array codurile pentru toate tarile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...