Jump to content
iBebe

Opinia mea despre lumea de pe internet

Recommended Posts

1. Sunt acei tarani care comenteaza pe youtube la manele gen "frate ce? manele sunt acuma ma pis pe toti manelarii dar astea vechi is super si nu is manelar....da astea vechi is faine". Asta e omul cu varsta intre 15-17 ani (ne dam seama ca da argumente, care nu-si au rostu, "ma pis pe toti manelarii dar manele vechi is super") care s-a imbatat odata s-au de 2 ori pe niste manele, in nici un caz melodia la care comenteaza dar a vrut sa stie lumea ca el s-a imbatat.

2. Mai sunt acei copii de pe forumuri care o ard cu "respectu" sau cei care o ard smar2 "Armata si militia e cu noi ! Revolutie, omorati jandarmii !!!" Asta e genu de copil de 15 ani virgin care si-a petrecut marea majoritate a timpului in fata calculatorului si scriu care ar trebui sa iasa in evidenta dar nu il baga nimeni in seama.

3. Sunt si cei care folosesc exagerat sh,tz etc si expresii de genu frumu$ica, bo$$ etc. Astia sunt in general "boroi" si cu asta am spus tot. Insa sunt si romanasi de a nostri care au casa din chirpici si acoperisu din ciocane sau ce mama naibii e buruiana aia... care au un tricou Nike de pe la un vecin/var.. si o pereche de adidasi de la China, dar cu semne de firma.

4. Sunt si oamenii civilizati intre 18-19+ la care iti dai seama imediat dupa calitatea posturilor, atentia la aspectul postului si gramatica.

5. Mai sunt si cei ca mine (scursurile societatii) care scriu un astfel de post.. acest post se scrie dupa ce fumezi o traba cu prietenii bagi o burta de ras ajungi acasa si ai starea aia de cacat in care te plictisesti si parca ai mai vrea una dar nu mai este.

"orice asemanare cu personajele din realitate este pur intamplatoare"

Link to comment
Share on other sites

OFF:

Toata viata isi plange de mila tara fiecare cetatean al romaniei, dupa care lasa acest lucru mostenire copiilor sai care se plang pana si pe acest forum .

Aceasta este imaginea perfecta , isi plange de mila tara si merge inainte stand pe loc

indexhi.jpg

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

...Asta e genu de copil de 15 ani virgin...

Cum ai vrea sa fie la 15 ani? Da-le pace, mai lasa-i sa stea virgini inca 3-5-15 ani. Daca nu le sta mintea doar la "p*la-n 3.14zda", poate mai au si ei timp sa invete ceva. De f*tangii e plina lumea...

PS: Doamna Oana Popescu-Argetoaia, psiholog de meserie, spunea acum ceva vreme ca nevoia de clasificare a societatii provine din tendinta individului nesigur pe el de a-si forma o lume proprie, in care sa se poata integra. Nu mi-am dat seama, pana acum, ca se referea la sevrajul de dupa cateva fumuri :))

Link to comment
Share on other sites

5. Mai sunt si cei ca mine (scursurile societatii) care scriu un astfel de post.. acest post se scrie dupa ce fumezi o traba cu prietenii bagi o burta de ras ajungi acasa si ai starea aia de cacat in care te plictisesti si parca ai mai vrea una dar nu mai este.

"orice asemanare cu personajele din realitate este pur intamplatoare"

Da ma, si mai sunt aia ca mine (care nu fumeaza Maraciuca Ice si Porumb, ca tine ) ce folosesc internetul exact ca ceea ce e, o unealta foarte puternica + o sursa de informare sigura(atat cat poate fi). Aaaa, si cu ajutorul internetului, uni ca mine traiesc de pe urma unora ca tine, ca sa nu zic altfel. De aceea o societate normala nu poate exista fara "scursuri" . Sincer va multumesc pentru ca existati , cu toate ca uneori imi doresc sa nu. Peace ;).

Link to comment
Share on other sites

Da ma, si mai sunt aia ca mine (care nu fumeaza Maraciuca Ice si Porumb, ca tine ) ce folosesc internetul exact ca ceea ce e, o unealta foarte puternica + o sursa de informare sigura(atat cat poate fi). Aaaa, si cu ajutorul internetului, uni ca mine traiesc de pe urma unora ca tine, ca sa nu zic altfel. De aceea o societate normala nu poate exista fara "scursuri" . Sincer va multumesc pentru ca existati , cu toate ca uneori imi doresc sa nu. Peace ;).

Mai sunt si cei ca tine care se cred superiori celorlalti, tu faci parte din aia cu respectu sau cum spui tu "Peace".. nu am vrut sa jignesc pe nimeni, daca te simti cu musca pe caciula e treaba ta.

Link to comment
Share on other sites

Chit ca-mi iau warm dar nu pot sa nu-ti zic. Bai copil facut din laba , tu vii aici , deschizi topic numai ca esti tu in sevraj dupa "legale" , te auto proclami "scursura a societatii" , si cand eu iti dau un reply (care evident depaseste capacitatea ta de procesare) te dai lovit si te simti atacat. Mars dreaq si fa-ti un blog daca nu suporti sa-ti spuna lumea lucrurile in fata si nu sti sa accepti un lucru atat de evident ca realitatea anosta pe care o traiesti.

Si eu sunt din categoria care vrea muschi mei bai taca , nu esti tu in stare sa-ti imaginezi categoria aia. Hai pa!

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
1. Sunt acei tarani care comenteaza pe youtube la manele gen "frate ce? manele sunt acuma ma pis pe toti manelarii dar astea vechi is super si nu is manelar....da astea vechi is faine". Asta e omul cu varsta intre 15-17 ani (ne dam seama ca da argumente, care nu-si au rostu, "ma pis pe toti manelarii dar manele vechi is super") care s-a imbatat odata s-au de 2 ori pe niste manele, in nici un caz melodia la care comenteaza dar a vrut sa stie lumea ca el s-a imbatat.

2. Mai sunt acei copii de pe forumuri care o ard cu "respectu" sau cei care o ard smar2 "Armata si militia e cu noi ! Revolutie, omorati jandarmii !!!" Asta e genu de copil de 15 ani virgin care si-a petrecut marea majoritate a timpului in fata calculatorului si scriu care ar trebui sa iasa in evidenta dar nu il baga nimeni in seama.

3. Sunt si cei care folosesc exagerat sh,tz etc si expresii de genu frumu$ica, bo$$ etc. Astia sunt in general "boroi" si cu asta am spus tot. Insa sunt si romanasi de a nostri care au casa din chirpici si acoperisu din ciocane sau ce mama naibii e buruiana aia... care au un tricou Nike de pe la un vecin/var.. si o pereche de adidasi de la China, dar cu semne de firma.

4. Sunt si oamenii civilizati intre 18-19+ la care iti dai seama imediat dupa calitatea posturilor, atentia la aspectul postului si gramatica.

5. Mai sunt si cei ca mine (scursurile societatii) care scriu un astfel de post.. acest post se scrie dupa ce fumezi o traba cu prietenii bagi o burta de ras ajungi acasa si ai starea aia de cacat in care te plictisesti si parca ai mai vrea una dar nu mai este.

"orice asemanare cu personajele din realitate este pur intamplatoare"

Si tu esti genu de om:

"Moama ce m-am distrataaseara in club. Fumez marijuana, beau alcool industrial, fut (mana)"

Ai facut acest thread doar ca sa ne arati ca te droghezi?... Esti super jmecher in sinea ta ca faza cu drogatul e ceva de bine...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...