Jump to content
ringo95

Salut

Recommended Posts

Salut ma numesc Cristian, priteni imi spun Gusu :-/ va intrebati de ce? fiindca numele meu de familie e Rus Cristian iar eu fiind mai Rrait... :D rezultat Gusu nu ma supar chiar imi place, am 17 ani.... acum merg spre 18 si abia apuc, sunt la scoala pe clasa a 10-a la Matematica-Informatica, IUBESC :X informatica!, am numa 9-10 si profesoara nu se lasa multumita cu una cu doua... :D, suntem la Limbajul Pascal(stiu nu e prea folositor, si e vechi), e usor de invatat :).

Desi locuiesc in Baia de Aries , de unde se trage cel care protesteaza de unu singur..., Baia fiind un oras micut locuitori stiu ce face X-ulesc, y-escu, t-escu, ... chiar ii auzi pe strada daca cineva isi ia masina noua, pe la colturi deja se vorbeste :( cea ce e naspa..., Evit acesti oameni, si imi salut prieteni cu respect, deoarece si eu doresc sa fiu tratat la fel.

Nu-mi place sa merg la Disco, prefer sa pun muzica acasa!, deasemenea iubesc femeile si masinile :D, cea ce e normal... Desi aici in BAIA avem multe fete frumoase prefer sa le ocolesc deoarece apuci cu ele te lasa balta, si vorba "nu pune la suflet, ca altfel o sa te doara" , intra in vigoare fiind afirmativa!

Traiesc si am trait ca un baiat... Sala, alergat, scoala, distractie, glume, ... de mic am soferiia in sange :D, de la varsta de 15 ani conduceam, ma lua Batranu(Tata) in cursa si ma jucam cu masinute uriase excavatoare , buldo etc...

Fiindca sa inchis Mina in Baia, locuitori nu au unde lucra si sprijina gardu, incepand sa barfeasca pe cei care lucra, vara asta mi-am deschis cu tata un service incercand sa lucram correct , si sa nu jegmanim omu, si deja suntem barfiti va imaginati cum e.

Oameni sunt oarecum inchisi nu ai ce vorbi cu ei , nu ai la cine sa iti deschizi sufletu, multi se inchid in ei si se framanta, mie imi place sa spun altor persoane...

Asta sunt eu si cu bune si cu rele, sunt mai comic, si prefer sa invat doar la 3 materi, Informatica, matematica si romana, consider ca e de ajuns... la facultate nu ma gandesc deoarece doresc sa invata C++ iar din cate stiu de la profa de informatica pe a 12-o o sa facem C++... , Prefer sa ma imbrac ca adolescenti, desi uni se rad de mine pt ca nu vad asemenea haine...

;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...