Jump to content
blazee

RDP Scanner

Recommended Posts

Un RDP scanner, l-am gasit pe un site, eu nu stiu sal folosesc (incompetent user) :) daca i da cineva de cap poate ma invatza si pe mine :P

RDP Brute v.0.6 xx.rar 2shared - download

EDIT:

http://www.mediafire.com/?b5x65ktp6rawdzf

pass: b4fba42f3436eeca68b6f5e95992b753

:) nu va simtiti jigniti, parola face referire la mine :))

bine si la alti oameni de pe aici ca n-oi fi eu singurul.:)

EDIT:

a reusit cineva sa prinda ceva RDP`uri cu el????

Edited by blazee
Link to comment
Share on other sites

of...parola e cryptata in MD5 , am scris in google, "md5 decrypt"am introdus in primul site MD5ul si mia afishat rezultatul...de ce atitea intrebari dealde "ce" "cum"

Apropo, in postul lui blazee, el a publicat deja parola in forma deschisa, numai a avea spatiu intre cuvinte

Edited by connected
Link to comment
Share on other sites

daca pui un program dal ca lumea daca nu nu-l mai posta nu crezi ? asta ce parola ai pus cred ca nici tu nu o mai stii

Tu ori nu stii sa citesti ori esti batut in cap?...Decrypt Page

Nu stiu la ce ti-ar folosi asta daca tu habar nu ai cum sa citesti un simplu hash in md5.

pass >> incompetentuseriam

Edited by mengele
Link to comment
Share on other sites

Eu l-am testat asa de curiozitate cu ceva timp in urma si rezultatul a fost foarte prost consuma foarte multe resurse si nu are niciun randament deoarece el testeaza combinatiile simultan cea ce ingreuneaza foarte mult un al doilea dezavantaj este ca din cate retin nu poti sa ii dai tu parametrii, in fine este absolut normal sa fie asa pentru un bruteforce public.

Link to comment
Share on other sites

e o putoare mica de scanner luat de la o pereche de rusalai.. aveau ei un site acum ceva vreme acum am inteles ca l-ar fi inchis.. invine.. tss la ora actuala e cel mai bun pt windows.. zic eu.. cel putin am cunostinta de cauza.. am testat 4 zile tot feul de scanere pt RD like this so.. shift+delete :D

Link to comment
Share on other sites

e o putoare mica de scanner luat de la o pereche de rusalai.. aveau ei un site acum ceva vreme acum am inteles ca l-ar fi inchis.. invine.. tss la ora actuala e cel mai bun pt windows.. zic eu.. cel putin am cunostinta de cauza.. am testat 4 zile tot feul de scanere pt RD like this so.. shift+delete :D

1. Spui ca acest scanner care este postat in acest topic, nu este bun si ca ar fi o putoare de scanner.

2. Apoi mentionezi ca "tss" este cel mai bun scanner de windows.

* Ati aduc la cunostinta ca "putoarea asta de scanner" care este postat in acest topic se foloseste de "tss-brute" (minunatia de scanner) pe care o folosesti tu.

Ramai cu shift+delete-ul tau si cu cunostintele tele de cauza(precum ca tss este cel mai bun scanner).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...