Jump to content
mihaibelu

Cum sa reactionezi cand vin mascatii

Recommended Posts

eu personal folosesc...si va sugerez si voua.....un micro sd de 32 gb...l-am cumparat de afara cu vreo 60 de ron...in tara cred ca este vreo 100 de ron..pe el imi tin fisiere .text/.jpeg tinte,conturi,etc,,,all the shit...noapte cand ies de pe pc...scot cardul si il pun pe marginea patului...fara micro sd IN...pe calculator. ramane ...mario..monopoly...si walpaper cu fetitele powerpuff...asa ca pot sa imi ia calculatorul la verificat cat doresc....in caz ca am auzit o bubuitura in usa...""mascatii deschide""...iau cardul si il inghit...asta e cea mai buna metoda care am gasit-o pana acum,sa fie bine in caz de un control.

Link to comment
Share on other sites

Imi povestea cineva de o smecherie facuta de uni dealeri de droguri;

Luau numarul de la o usa de la un vecin, si il puneau la ei, la filaj nota organu nr usii, si la descindere aveau mandat pe nr gresit, astfel nu aveau dreptul sa descinda acolo, le arata dealerul cu acte si le expila ca nu stie ce-i cu nr ala pe usa, la el probl vreo gluma, sau daca era vb de un 6 si 9 le spunea ca a cazut. Astfel trb sa se retraga fara perchezitie timp pentru ca dealerul sa curete casa si sa reorganizeze afacerea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...