Jump to content
em20346

un irefutabil

Recommended Posts

salut,

am o prietena. care are un fost iubit. o ameninta ca se sinucide daca nu vorbeste cu el etc ( i-am zis sa imi dea si mie link daca face asta )

pe scurt,

omul, e redus mintal,nebun, handicapat, fara numar!

copilul irefutabil are 23 de ani, are o familia foarte bogata (are casa unde are gigi becali palatul )

din cate am inteles eu, familia lui ofera SECURITATE sau ofera aparatele de facut carti de credit :o

nu vreau sa-i sparg id de mess sau sa-i sterg facebook ! :o

vreau doar sa-i DISTRUG TOATA VIATA SI TOT VIITORUL !!!!

e un copil crescut IN PUF, la 23 de ani baiatul face simultan 7 facultati ! fiecare facultate pe care o face, semestrul costa 30 milioane (la facultate nu se duce ! deci da MITA).

am resurse nelimitate ! gen link farme volution, etc nu conteaza asta

nume-prenume.blogspot.com

nume-prenume-wordpress.com

vreau sa afle toata romania, (google) familia X ce COPIL IREFUTABIL ARE

poze cu el.. CV POZE INDECENTE ORICE LE AM DEJA, vreau si mai mult, vreau daca o sa se angajeze vreodata firma x sa-l caute si sa isi dea seama ce om este el!

el ma amenintat ca ma ingroapa, omoara, etc ce zice orice handicapat pe internet ( il cunosc de 8 ani personal )

stie unde stau, i-am trimis si aseara SMS CU ADRESA MEA, eu il astept cu mare placere, eu si bastonul telescopic

nu imi e frica de politie sau de orfani cu bani

eu i-am explicat foarte frumos, cand aflu adresa lui ( nu vrea prietena mea sa imi dea adresa lui )

o sa-l astept dupa colt si o sa-i rup UN PICIOR cu bastonul telescopic, nu-mi pasa de coincidente

m-am uitat pe legea romaniei, risc minim dosar penal sau 5 ani de puscarie, pentru ca stiu ca familia lui are bani... suta la suta primesc 5 ani de puscarie de aceea, ca sa fiu sigur o sa-i rup amandoua PICIOARE

X a fost internat de parintii lui de 2 ori la NEBUNI 2 LUNI

astept sfaturi

P.S: am si eu limita mea :)

Edited by em20346
Link to comment
Share on other sites

am fost impreuna 4 ani, am locuit in bucuresti impreuna, nu mai suntem impreuna, mi-a cerut fata ajutorul

primul sfat pe care l-a primit de la mine este sa-si sune verisoara (avocata) si sa faca plangere penala si sa nu mai auda in viata ei de el

@Wav3

mos craciun nu exista, trezeste la realitate!

si app, cand eram eu membru rstcenter, iti cumparai pc cu buletinul sa stii, iti si dovedesc daca vrei

Edited by em20346
Link to comment
Share on other sites

repet, nu mai suntem impreuna :) fiecare a mers mai departe... mi-a CERUT AJUTORUL CA NU MAI POATE, si de curand a inceput sa ma ameninte si pe mine, nici o problema

fata in momentul asta e la tribunalul bucuresti isi cauta verisoara, sa faca plangere penala

@firewind

4 ani i-am explicat asta.

pune-te in locul meu sau in locul ei.. ca nu mai locuiesc acum... sa stai la parter... sa speli paharele la chiuveta si sa-l vezi pe IREFUTABIL peste strada ca te urmareste pur si simplu, se uita la tine in casa ce faci, 4-5 ore PE ZI

ce ai face in locul meu?

Link to comment
Share on other sites

@m@mb@

prima e buna

a 2... iti dau adresa... dar o intrebare maica-ta mai primeste bonuri de masa? ( nu-l jignesc il intreb daca mai primeste maica-sa bonuri de masa, ca eu nu mai primesc )

stiu ca e sectiunea offtopic... dar putin respect, nu ma cunosti, nu te cunosc

@XtremeGamer

stiu, autoaparare dar baston telescopic este arma alba, si primesc cazier + 2 picioare rupte 5 ani

Link to comment
Share on other sites

In primul rand: IREFUTÁBIL, -?, irefutabili, -e, adj. (Livr.) Care nu poate fi comb?tut sau respins, de necomb?tut; absolut conving?tor. – Din fr. irréfutable, lat. irrefutabilis.

Sursa: DEX '98

omul, e redus mintal,nebun, handicapat, fara numar!

Pai ori asa, ori asa.

are o familia foarte bogata (are casa unde are gigi becali palatul )

din cate am inteles eu, familia lui ofera SECURITATE sau ofera aparatele de facut carti de credit

Din start iti spun sa te mai gandesti, nu e vorba ca au bani. Daca "ofera aparatele de facut carti de credit " cel putin unul din parinti e lucrator la SRI si cu grad destul de mare.

am resurse nelimitate !

ia gandeste-te de ce resurse dispun ei.

astept sfaturi

Iti ofer eu unul. Aranjeaza o intalnire cu parintii lui si mergi impreuna cu fata, eventual si cu parintii ei. Discutati deschis si daca nu se rezolva, ceea ce sincer ma indoiesc, sa depuna fata plangere la politie de hartuire si in mod sigur o sa se trezeasca cu un ordin de restrictie.

Acum, alt sfat dar sa nu razi ca nu glumesc. Daca fata de care vorbesti e singura femeie pe care a cunoscut-o individul, e explicabil comportamentul lui si se rezolva altfel. Trebuie dus la femei, chiar nu glumesc. Dar ceva de genul "salon de masaj", nu in DN ca parasutele alea o sa-si bata joc de el si il inhiba mai rau.

Faci cum crezi dar se rezolva cel mai bine deschis, intre parinti.

Link to comment
Share on other sites

am fost impreuna 4 ani, am locuit in bucuresti impreuna, nu mai suntem impreuna, mi-a cerut fata ajutorul

primul sfat pe care l-a primit de la mine este sa-si sune verisoara (avocata) si sa faca plangere penala si sa nu mai auda in viata ei de el

@Wav3

mos craciun nu exista, trezeste la realitate!

si app, cand eram eu membru rstcenter, iti cumparai pc cu buletinul sa stii, iti si dovedesc daca vrei

Imi spulberi visele.

Imi pare rau ca am dat un asa raspuns. O problema serioasa si delicata precum cea pe care tocmai o experimentezi, merita un raspuns serios si pertinent.

Asadar, nici o fata nu merita sa te agiti atat, sa faci vreo prostie care ti-ar putea pata imagina sau chiar strica viitorul sau sa te faci de ras pe un forum a carui tema nu are nici pe departe legatura cu situatia ta.

Gaseste-te cu el, explica-i ca el e trecut, tu prezent iar prietenul tau cel mai bun e viitor, si omul va intelege.

PS : Inca mai cumpar PC cu buletinul pentru ca vreau si garantie la el.

EDIT : Pff, cacat ! Am citit gresit. Tu nici nu mai esti cu ea si te agiti atat ca fraieru' :))

si cand ma gandesc ca ma scris atat degeaba..

EDIT 2 : incearca pe TPU..

Edited by Wav3
Link to comment
Share on other sites

@ em20346 - "ca eu nu mai primesc" -> sa inteleg ca ai primit si te-ai lasat?!

@ em20346 - "4 ani i-am explicat asta" -> tu ai stat 4 ani sai explici sal uite??!!

Daca ai nevoie de spovedanie du-te frate la biserica - ce ne intereseaza pe noi povestea ta de iubire sau ce draq este - si ce legatura este cu forumul RST??

RST a ajuns un forum de dating sau Impartasanie Online??

JET DE AICI - eu nu am bagat in discutie fiinta care tea avortat.

Link to comment
Share on other sites

Aranjeaza o intalnire cu parintii lui si mergi impreuna cu fata, eventual si cu parintii ei. Discutati deschis si daca nu se rezolva, ceea ce sincer ma indoiesc, sa depuna fata plangere la politie de hartuire si in mod sigur o sa se trezeasca cu un ordin de restrictie.
mi se pare cel mai bun sfat de pana acum.

Oricum eu ma tem s? nu te sinucizi tu:)) Serios acum, uit?-te în jur nu e?ti primul care e?ti pus în situa?ia asta.

Link to comment
Share on other sites

@yo9gjx

multumesc, asta cautam un sfat

mersi raman dator. daca ai nevoie de ceva, orice da-mi pm !

@m@mb@

Off-topic

Discutii pe diverse teme, discutii care nu se incadreaza la celalalte categorii.

@Outlash

nu fac asa ceva, iubesc viata!

@Fitty

candva.. tot o sa-i rup picioare din greseala, e mare bucurestiul.... dar cine stie...

are deja plangere penala facuta, daca tot il mananca in cur... ma duc la maica-sa taica-su si il parasc =))

topic close

Edited by em20346
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...