Jump to content
Guest expl0iter

RST Market

Recommended Posts

Guest expl0iter

Propun sa se faca o gategorie Exchange la RST Market unde userii sa poata face schimb gen:

LR > AP
LR > PP
RDP > SMTP
MAILS RO > MAILS CO.UK
HACK DE SPART YAHOO > HACK DE SPART NASA

UP:

Vad ca de ceva vreme au aparut maimutoi cu conturi doar ca sa traga tepe. Eu as propune sa nu mai poata posta userii care nu au vechime de cel putin 2 luni si 100 posturi pe forum.

1 2 3 5 6 7 8 9 10 etc

Eu era sa-mi iau teapa de 200 euro de la un ratat caruia trebuia sa-i dau un produs. Am stiu ca o sa-mi iau teapa, dar si-a luat el teapa. I-am dat alt produs decat ceea ce mi-a cerut si imediat dupa ce fraierul a primit produsul mi-a dat ignore fara sa verifice daca i-am dat ceea ce trebuia sa-i dau... A pierdut 50 euro avansul care i l-am cerut. Mesajul dinainte de a-mi da ignore a fost "Mai vrei si restul banilor?... bafta"

Daca facea plata completa ii dadeam ceea ce avea el nevoie... Nu-s genu sa dau tepe.

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Proasta ideea. De ce? Deoarece daca ai nevoie ceri. Daca are cine sa iti dea iti da. Simplu.

Eu unul as propune altceva. Sa nu poata face nici o tranzactie userii cu mai putin de 50 de posturi la subiect cu toate ca si asta pica deoarece majoritatea isi fac cont nou ca sa raman anonimi, de aici si tepele pe care le dau. Oricum eu unul am sa incep sa nu mai dau approve la posturile userilor noi. Macar eu sa iau masuri, daca ceilalti vor sa dea, e problema lor. Pana acum am fost prea indulgent.

Mereu cand faci o propunere trebuie sa vii si argumente sa o sustii. Inca nu am vazut argumente la propunere ta (indiferent din partea cui).

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

UP:

Vad ca de ceva vreme au aparut maimutoi cu conturi doar ca sa traga tepe. Eu as propune sa nu mai poata posta userii care nu au vechime de cel putin 2 luni si 100 posturi pe forum.

1 2 3 5 6 7 8 9 10 etc

Eu era sa-mi iau teapa de 200 euro de la un ratat caruia trebuia sa-i dau un produs. Am stiu ca o sa-mi iau teapa, dar si-a luat el teapa. I-am dat alt produs decat ceea ce mi-a cerut si imediat dupa ce fraierul a primit produsul mi-a dat ignore fara sa verifice daca i-am dat ceea ce trebuia sa-i dau... A pierdut 50 euro avansul care i l-am cerut. Mesajul dinainte de a-mi da ignore a fost "Mai vrei si restul banilor?... bafta"

Daca facea plata completa ii dadeam ceea ce avea el nevoie... Nu-s genu sa dau tepe.

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...