Jump to content
PassaMan

Maşina Timpului: Cronovizorul (Foarte interesant)

Recommended Posts

Guest Kovalski

interesant, sunt constient ca vaticanul ascunde mult mai multe secrete decat acesta, precum acela discutat in codul lui davinci in legatura cu maria magdalena si divinizarea femininului.

suntem niste mediocrii, pentru ca anumite persoane ne limiteaza de multe secole accesul la lucruri care ar putea schimba in totalitate perceptia noastra asupra omenirii.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa devin si eu serios;)) Proiectul Philadelphia ati auzit ceva de el? ei bine nu...se stie ca anstein nu a stiut matematica, chiar el a declarat cehstia asta, tocmai de aia a avut nevoie de Tesla geniu matematician...insa de acum zeci de ani se stia de teleportare insa ne-a fost ascunsa chestia asta.

Ar fi foarte multe de vorbit...dar daca teai uitat odata la zeitgest si ai umblat pe google de cateva ori asta nu inseamna ca tre sa stai cu gandu numai la asta, pe vremuri era o emisiune alb negru austriaca...de acolo se trage si zeitgest..acolo auzeai 0-day projects uncovered.Acum e tarziu sa dezbati asemenea subiecte.

Multe secrete mai sunt inca de dezvaluit.

Link to comment
Share on other sites

Este evident ca oamenii de rand nu stiu prea multe, si asa este si bine, omul de rand, daca nu ar crede in Dumnezeu, si nu ar avea siguranta ca dupa moarte va ajunge in rai daca face fapte bune, nu ar mai munci, viata pentru el nu ar insemna nimic, si ne-am lupta inca cu bate si am vana elefanti sau alte animale, nu s-ar dezvolta nimic.

@me.mello De ce esti tu asa de sigur ca nu a auzit nimeni de proiectul Philadelphia? chiar si aici pe RST a fost postat un articol referitor la el:

https://rstcenter.com/forum/22435-experimentul-philadelphia-intre-mit-si-realitate.rst

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu in ce emisiune sa discutat si despre acest experiment , Philadelphia , probabil ca chiar in aceasta de mai sus. Emisiunea este foarte interesanta,la fel si codul lui Oreste.

Oricum experimentul este real, si teleportarea a avut succes, dar din pacate au murit multi oameni. Unii dintre ei au fost materializati in structura vasului, in otel sau in alte parti, intr-un fel este amuzant dar si ingrozitor.

Link to comment
Share on other sites

Vaticanul e unul dintre cele mai importante centre ale puterilor lumii.

Religia in sine e foarte importanta si datorita ei se realizeaza cu usurinta unele dintre cele mai mari afaceri de pe glob..

Vaticanul are puternice influente politice si culturale. Ganditi-va doar la familia De Medici. Si la importanta rolului jucat de Vatican in ascensiunea in afaceri si politica pe care au avut-o De Medici.

Nu ma arunc insa atat de repede la chestii gen cronovizor, desi s-au zis multe pe aceasta tema.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...