Jump to content
Mandrake1942

[Cumparaturi] Haine Online Calitate si Pret bun

Recommended Posts

Salut,

Am facut recent niste cumparaturi online de pe un site romanesc, nu am stat sa ma documentez despre site dar am vazut ca au preturi cam la fel cu celelalte siteuri de gen. Ei aduc produse din Anglia iar majoritatea produselor sunt luate cu reducere oferte etc. Cand mi-au venit produsele am observat ca nu au retinut preturile originale din Anglia si anume o pereche de adidasi airwalk de 80 lire cumparata la reducere cu 35 lire iar eu am dat pe ei 250 lei am mai luat si niste tricouri si camasi care la fel aveau pretul mai mare dar inteleg asta, asa e la orice magazin ca sa manance si ei ceva sunt perfect deacord. Ma intrebam daca stiti cumva vre-un magazin din alta tara unde pot face eu comanda si sa-mi vina mie prin posta sau curier ( nu la vama ) .

Ma intereseaza detalii din experientele voastre proprii detalii de transport ( in cat timp a venit marfa ) de costuri etc.

As dori cat mai multe exemple si cred acele exemple date de voi vor ajuta si pe ceilalti.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Eastbay si sunt destule persoane care aduc de la ei, au un comision de 7$ sau ceva de genu.

Eu caut un magazin din alta tara de pe care sa dau eu comanda ... nu prin cineva. Sa-mi ajunga prin posta sau curier direct acasa / munca. Oare exista asa ceva ?

Sau daca e mai convenabil prin cineva te rog sa ne dai cateva detalii sau sa ne indrumi spre cateva din acele persoane. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Am dat deja 3 comenzi pana acum de pe sportsdirect.com si toata lumea e foarte multumita mai putin cei care si-au luat ochelari de soare ... sunt prea mici. M-am combinat la comanda cu multi colegi de la munca, suntem deja vreo 15. Eu nu platesc transport deloc. Daca mai stiti vre-un site asemanator cu sportsdirect, care livreaza acasa si taxa e tot in jur la 20 lire, va rog sa mai postati aici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...