Jump to content
davisgavui

Angajam Programatori !! slariu minim 1000 eu pe luna ,SERVICIU DE ACASA

Recommended Posts

OFERIM UN SALARIU DE MINIM 1000eu SI UN MAXIM DE 5000eu , PLATILE SE FAC LA 2 SAPTAMANI SAU o DATA PE LUNA, LA ALEGEREA ANGAJATULUI ,SE POATE LUCRA DE ACASA !!! ATAT TIMP CAT ITI RESPECTI MUNCA .

C# / C / C++ Web(JAVA /PHP)

Salariul este destul de bun ,defapt foarte bun ,pentru asta o sa facem selecti cu cei mai buni .

Multumesc.

contact: davisgavui YH!

Link to comment
Share on other sites

OFERIM UN SALARIU DE MINIM 1000eu SI UN MAXIM DE 5000eu , PLATILE SE FAC LA 2 SAPTAMANI SAU o DATA PE LUNA, LA ALEGEREA ANGAJATULUI ,SE POATE LUCRA DE ACASA !!! ATAT TIMP CAT ITI RESPECTI MUNCA .

C# / C / C++ Web(JAVA /PHP)

Salariul este destul de bun ,defapt foarte bun ,pentru asta o sa facem selecti cu cei mai buni .

Multumesc.

contact: davisgavui YH!

Cu romana asta cred ca este ceva teapa...

Link to comment
Share on other sites

am lasat un contact daca esti interesat , da un semn

ba frate cu romana asta ...vezi ca nu toti am crescut in romania ;) pricepi? neamu nostru e intins in toata lumea frate ,poate alti parinti pleca la munca in alta tara si isi ia si copii ;) ...nathing more

problema sta asa iti dau ceva de facut faci ,primesti bani.

Edited by davisgavui
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

da pe tine te bate si romana si engleza...

iar faza cu firma... fa-mi o oferta frumoasa si prezinta-mi dovezi ca acea firma exista si ca are profit angajati etc si mai discutam.

Link to comment
Share on other sites

sti ceva cei mai buni nu se gasesc ;) in fine io am facut un anunt, nu inteleg dece judeacti tot timpu .. ofer munca celor care nau nu conteaza cum sau in ce fel ,daca nuti place stai deoparte :)

davisgavui YH contact.

da ba nu prea stiu bine cu virgule / puncte ai ceva inpotriva ? aaa ? da am mult mai multe ca tine garantat ;) asta virgulapunct ,vezi de ale tele

ai mai multe clase si te vezi interesant ,numai dispretui pe ori cine ca nu se stie niciodata

Edited by davisgavui
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

hai ca ma cac pe firma ta, esti un taran obosit din punctul meu de vedere!

nu esti in stare sa dai cateva detalii, angajezi, ok pana aici, dar ce servicii? ce ofera firma pulii? unde are sediu in ce domeniu isi desfasoara activitatea?

poate tu ne pui sa programam virusi si mai stiu eu ce minuni sau scamuri bancare sau alte minuni da si tu detalii despre firma asta, cautam si noi un rezumat despre ea, ne interesam daca exista daca esti tepar etc... ce contracte se ofera? pe ce termen?

o fisa a postului ai si tu? in ce colectiv se va presta munca? oferiti training? etc etc etc

invata sa legi doua cuvinte (cu 20 de metri de sfoara) si dupa aceia revino cu un anunt nou.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
ba cum iti permiti ma s avb cu mine cand nu te caci de foame? si vezi ca tarani suntem toti nebunule din coceni

=)))))))))))) ce face ma???????

din pacate pentru tine te anunt ca lucrez intr-una din cele mai mari corporatii IT din lume

un salariu de 1400 de euro pe luna

+ 50 de euro saptamanal bani de mancare (diurna)

+ plata benzinei (transport)

+ cazarea platita de firma

+ birou

+ telefon de serviciu

+ laptop

+ reduceri la produsele firmei

+ asigurare medicala

+ contract nedeterminat

+ diverse training-uri

+ multe alte plusuri.

si da... sunt muritor de foame.

si da... esti un taran obosit care incearca sa se foloseasca de munca unor baieti pe degeaba.

daca aveai firma pizdii aveai bani, daca aveai bani, iti permiteai sa faci un anunt de specialitate intr-o pagina de anunturi, nu cautai programatori pe un forum.

daca aveai bani, insemna ca stii cum sa ii faci, daca stiai cum sa ii faci, trebuia sa fii destept... well.. tu nu dai dovada ca ai fi prea destept...

si daca vrem sa ne angajam cum a spus si colegul meu, o facem AICI!!!

closed+trash.

si spune mersi ca nu iti dau ban pentru faptul ca maltratezi gramatica limbii romane.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...