Jump to content
JohnyCNAM

Tastatura Gratis

Recommended Posts

Stiu, stiu.

Probabil ati intrat in acest topic sperand sa primiti o tastatura gratis.

Ei bine nu.

Am nevoie mare de o tastatura, platesc eu transportul.

Cat de veche nu conteaza.

Ma dispera kktu de tastatura din windows.

Ps:Am scris mesajul acesta cu tastatura din windows.

PPS:Stiu ca e ieftina o tastatura insa is lefter.

PPPS:Ma umilesc in ultimu hal:Sunt sarac....donati o tastatura pt. un gamer(solitaire) nevoias.

Multam.Hai ca stiu ca aveti vreunu un kkt de tastatura care nu o folositi.

Link to comment
Share on other sites

lol What the fuck :|

eu zic sa iti cumperi una din alocatie asta desigur daca nu ai un tata care iti bea alocatia sau o bei tu mai degraba.Ce cacat de topic frate :|

Dupa cum a zis si Nemessis in postul ala din februarie, cand vine unul si intreaba cum se sparge o parola de messenger, si vin 10 smecheri dupa aia "ba ce ratat esti"..., exact personajul ala esti si tu acum. Daca n-ai cu ce sa-l ajuti nu mai posta, ce cacat vorbesti ca taica-sau bea alocatia ?

Link to comment
Share on other sites

Ms GarryOne.

Mearga plm la Introduceri si sa suna welcome la fiecare daca vrea posturi.

Ps:Deja ma ia cu capu daca mai scriu mult cu mouse-ul:))

PPS:There are currently 11 users browsing this thread. (10 members and 1 guests)

ionutcristea,

Bleah,

DarkyAngel,

GarryOne,

jetus,

pinguinulturbat,

poisonel,

united7170,

virusz,

yoyois

Link to comment
Share on other sites

Pt aia care cred ca sunt chiar asa sarac de nu am 12 lei pt. o tastatura.

Am un Pc de pe vremea lu pasvante.

Am o tastatura mai noua da nu o "citeste" insa am incercat cu una vai de capul ei si merge.(nu mint)

Cand ponesc rasnita imi apare ceva despre keyboard insa dispare foarte rapid(2 sec) si nu apuc sa citesc ce scrie.

Spre ironia sortii dupa ce imi spune ca nu poate boota de pe cdrom zice sa apas orice tasta sa booteze de pe hard.

Ps:Asta e cel mai negramaticcal post al meu de pe rst...pana si prop asta e scrisa gresit......

Link to comment
Share on other sites

Pt aia care cred ca sunt chiar asa sarac de nu am 12 lei pt. o tastatura.

Am un Pc de pe vremea lu pasvante.

Am o tastatura mai noua da nu o "citeste" insa am incercat cu una vai de capul ei si merge.(nu mint)

Cand ponesc rasnita imi apare ceva despre keyboard insa dispare foarte rapid(2 sec) si nu apuc sa citesc ce scrie.

Spre ironia sortii dupa ce imi spune ca nu poate boota de pe cdrom zice sa apas orice tasta sa booteze de pe hard.

Ps:Asta e cel mai negramaticcal post al meu de pe rst...pana si prop asta e scrisa gresit......

Nu te mai obosi sa dai replay, vei primi o tastatura de la colegi...nu-i baga in seama pe astia cu posturile lor care nu-si au rostul... se mai intampla sa ramai fara bani.

Link to comment
Share on other sites

.

Eu zic ca ar trebui sa iti vezi de treaba da sa nu mai fi tu salvatoru!

Ionut nu e vorba ca esti sarac sau nu ca nici eu sau multi alti de pe acest forum nu suntem bogati :),e vorba cum ai formulat acest topic.Personal nu am eu nici o treaba cu tine si eu am fost intr-o situatie de genu aveam nevoie de o tastatura dar am apelat la niste prieteni poate faci si tu la fel.Ideea e in felul urmator nu e ca ai cerut o tastatura dar tu ai zis asa,cine are sa iti trimita o tastatura platesti tu trasportul,poi tu platesti minim 9 lei pe transport prin posta romana peste aia 9 lei,mai pui inca cativa lei si iti iei una noua nu?logica treaba acuma sa nu o iei in nume de rau sincer nu am nici o treaba cu tine dar asa vine situatia asta :).

Link to comment
Share on other sites

E in jur de 15 lei o tastatura. Gasesti pe la librarii. Si daca nu`ti merge o dai inapoi. :)

Daca nu, fura si tu de la scoala o tastatura de la laboratorul de informatica. :))

Daca ai reusit s`o furi, a 2a zi te duci si iti incerci norocu` sa iei tot calculatorul. :))

PS: N`ai 15 lei sa`ti iei o tastatura da` dai bani la altii pe LR?(https://rstcenter.com/forum/54179-am-nevoie-de-0-50-lr.rst#post360093)

E ca si cum ai cere o tigare cu pachetu` plin in buzunar...

Edited by Wubi
Link to comment
Share on other sites

Fa-ti cont pe un site care accepta paypal si cumpara una. Imi dai PM cu account-ul de pe site-ul de la care cumperi, intru si o platesc eu. Sunt dispus sa cotizez cu un 30 de euro sa-ti iei tastatura.

Originally Posted by ionutcristea View Post

Pt aia care cred ca sunt chiar asa sarac de nu am 12 lei pt. o tastatura.

Am un Pc de pe vremea lu pasvante.

Am o tastatura mai noua da nu o "citeste" insa am incercat cu una vai de capul ei si merge.(nu mint)

Cand ponesc rasnita imi apare ceva despre keyboard insa dispare foarte rapid(2 sec) si nu apuc sa citesc ce scrie.

Spre ironia sortii dupa ce imi spune ca nu poate boota de pe cdrom zice sa apas orice tasta sa booteze de pe hard.

Ps:Asta e cel mai negramaticcal post al meu de pe rst...pana si prop asta e scrisa gresit......

Link to comment
Share on other sites

E in jur de 15 lei o tastatura. Gasesti pe la librarii. Si daca nu`ti merge o dai inapoi. :)

Daca nu, fura si tu de la scoala o tastatura de la laboratorul de informatica. :))

Daca ai reusit s`o furi, a 2a zi te duci si iti incerci norocu` sa iei tot calculatorul. :))

PS: N`ai 15 lei sa`ti iei o tastatura da` dai bani la altii pe LR?(https://rstcenter.com/forum/54179-am-nevoie-de-0-50-lr.rst#post360093)

E ca si cum ai cere o tigare cu pachetu` plin in buzunar...

Esti chior?

Am zis ca vreau una veche.

Una e sa ai 50 centi si una e sa ai 15 dolari de exemplu.

Mulktumesc tuturor care mi-au acordat sprijin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...