Jump to content
tm03ewn

Ce s-a intamplat cu Vplay?

Recommended Posts

Am rds,pana acum 1saptamana imi mergea vplay perfect,se incarca foarte repede dar acum nu stiu ce se intampla,nu se incarca deloc,am stat odata 40 minute [am uitat tabul deschis] si s-au incarcat doar 5 minute din episod

La toate episoadele e lafel

Oare au facut cei de la RDS ca si cei de la UPC ? [au blocat vplay?]

Link to comment
Share on other sites

UPC nu a blocat Vplay (am UPC si merge perfect). Cine te-a mintit te-a mintit bine. ON: Vorbeste cu cei de la RDS. Eventual fa si un Speedtest si vezi daca nu a scazut viteza de download. RDS am observat ca nu ofera viteza stabila (fata de UPC), deci e posibil sa treaca printr-un moment mai prost.

Link to comment
Share on other sites

Cei de la Vplay au schimbat hostingul. Acum serverele sunt undeva in Olanda. Mai mult ca sigur asta e problema.

Le pun cei de la Intact Media Group bete in roate, ei au rasul ala de voyo; Le-au facut probleme si cu epayment-ul & stuff + Hostingul nu mai este in Romania, si internetul de la RDS e mai mult abur de peering, e normal sa mearga mai prost.

Link to comment
Share on other sites

Le pun cei de la Intact Media Group bete in roate, ei au rasul ala de voyo; Le-au facut probleme si cu epayment-ul & stuff + Hostingul nu mai este in Romania, si internetul de la RDS e mai mult abur de peering, e normal sa mearga mai prost.

Si cei de la Provideo (unicul reprezentant Warner si Sony) cred ca le pun bete in roate. De la ei ar trebui 'cumparate' serialele.

L.E.: Si cu epaymentul: Au gresit companiile care au acceptat sa isi ofere serviciile pentru asa ceva, mai ales cand stiau ca site-ul e unul cu continut ilegal.

Link to comment
Share on other sites

Le pun cei de la Intact Media Group bete in roate, ei au rasul ala de voyo; Le-au facut probleme si cu epayment-ul & stuff + Hostingul nu mai este in Romania, si internetul de la RDS e mai mult abur de peering, e normal sa mearga mai prost.

Cei de la MediaPro au ProTV si Voyo, cei de la Intact sunt cu Antena

Link to comment
Share on other sites

Nu mai merge deloc nu ca incet, daca aveam chef sa astept sa se incarce apoi imi trageam de pe torente, atat e vplay, un site pentru lenesi ca mine carora le e lene sa traga de pe torente.

Cat de tampiti sa fie sa creada ca pot sa scoata bani din pay per view in romania?

Link to comment
Share on other sites

eu sunt fan inrait vplay si am rezolvat problema cu soft-ul VPN al celor de la Cyberghost (Surf anonymously - Download now and use for free | CyberGhost VPN)

Pur si simplu instalezi aplicatia respectiva, iti creati un cont si te conectezi la unul din serverele romanesti.

Merge super!

Pentru intrebari va puteti adresa la: sales@cyberghostvpn.com

Link to comment
Share on other sites

eu sunt fan inrait vplay si am rezolvat problema cu soft-ul VPN al celor de la Cyberghost (Surf anonymously - Download now and use for free | CyberGhost VPN)

Pur si simplu instalezi aplicatia respectiva, iti creati un cont si te conectezi la unul din serverele romanesti.

Merge super!

Pentru intrebari va puteti adresa la: sales@cyberghostvpn.com

Ce bine ca nu ai facut cont pentru a face reclama :)

Sau, mai bine, cauti proxy zilnic, nu ai limita de trafic si e gratis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...