Jump to content
yceman

pentru cei care vin la mare

Recommended Posts

Organizez excursii cu yacht-ul ( Oceanis 37 Beneteau) cu plecare din Portul Tomis Constanta. 120 ron/zi de persoana (grupuri de 6-8 persoane)

pm pt detalii sau intrebari aici

// nota de la tex: va rog sa nu-i dati warn sau sa-i stergeti threadul, e destul de vechi omul pe forum. (s-a primit deja report post)

multumesc tex ... cred ca ma lipsit cam mult pe aici ...gata cu anunturile ? sau invidiosi astia ca nu ajung la mare ? :))

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca mai am voie sa pun poze pe aici ca dau copiii report grupa mare..cred ca gata cu anunturile..posibil regula noua cat am lipsit ..mai bine lasa`mi un mail pe pm si iti pun poze reale pe mail ... poti cauta pe google..am pus tot numele ca sa puteti cauta..este exact acelasi

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Btw, nu faci si tu oferte pentru rst :)) ?

Vin in vreo' saptamana, s-ar putea sa-ti utilizez serviciul de chill out.

daca sunteti grup de 7-8 pers. fac si o reducere...doar pt membri rst :)) dar nu signed in 2012

da`mi pm cu un mail sau id de mess si discutam

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

cautati pe google " Oceanis 37 Beneteau" aceasta este barca...este exact aceasi...nu e sparta nu lipsesc parti din ea si nici nu e peticita cu placi de lemn...dar iti voi pune si o poza pe pm

se merita...abia azi am inceput sa fac excursile ... am fost cu 2 familii...dupa rada din constanta...am gasit si delfini...au vrut sa incheie ziua cam repede la ora 23 deoarece aveau copii dar pentru tineri petrecerea continua si peste noapte in larg. E altfel fata de ce esti obisnuit pe plaja...

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...