Jump to content
xVIRal

Cum sa sparg un site

Recommended Posts

Salut lume,stiu ca sunt oameni aici care sunt foarte buni in domeniul hack-ingului

asa ca m-am decis sa va pun aceasta intrebare,ca sa cultiv si eu putin

Cum sa fac sa sparg un site,am incercat treaba aia cu havij-ul dar nu prea sunt incantat,am auzit ca sunt programe special pentru asa ceva

va rog eu nu postati cei care nu vreti sa ma ajutati

O zi cat mai frumoasa sa aveti

Link to comment
Share on other sites

Salut lume,stiu ca sunt oameni aici care sunt foarte buni in domeniul hack-ingului

asa ca m-am decis sa va pun aceasta intrebare,ca sa cultiv si eu putin

Cum sa fac sa sparg un site,am incercat treaba aia cu havij-ul dar nu prea sunt incantat,am auzit ca sunt programe special pentru asa ceva

va rog eu nu postati cei care nu vreti sa ma ajutati

O zi cat mai frumoasa sa aveti

Meriti sa faca lumea misto de tine.

Link to comment
Share on other sites

Salut lume,stiu ca sunt oameni aici care sunt foarte buni in domeniul hack-ingului

asa ca m-am decis sa va pun aceasta intrebare,ca sa cultiv si eu putin

Cum sa fac sa sparg un site,am incercat treaba aia cu havij-ul dar nu prea sunt incantat,am auzit ca sunt programe special pentru asa ceva

va rog eu nu postati cei care nu vreti sa ma ajutati

O zi cat mai frumoasa sa aveti

Nu va inteleg fratilor .. ar trebui sa vina unu' din generatia ta si sa faca un tutorial "Cum sa spargi DOUA siteuri"

2 zile cat mai frumoase sa ai.

Link to comment
Share on other sites

Salut lume,stiu ca sunt oameni aici care sunt foarte buni in domeniul hack-ingului

asa ca m-am decis sa va pun aceasta intrebare,ca sa cultiv si eu putin

Ce sa cultivi ma? Porumb, grau? Aaa, m-am prins, tu vrei sa cultivi vulnerabilitati in site-uri :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dam It! De unde vine Fluxul asta de prosti pe forum! Invata in mortii m informatica nu veni tu cu programul, cu havij si dupa te dai mare la toata lumea. Daca ai avea creier ti-ai da seama ca nu exista un tutorial "cum sa spargi un site" general. Se aplica pe fiecare site particular. Depinde de vulnerabilitati.

Link to comment
Share on other sites

Dam It! De unde vine Fluxul asta de prosti pe forum! Invata in mortii m informatica nu veni tu cu programul, cu havij si dupa te dai mare la toata lumea. Daca ai avea creier ti-ai da seama ca nu exista un tutorial "cum sa spargi un site" general. Se aplica pe fiecare site particular. Depinde de vulnerabilitati.

Te simti mai breaz incat sa ii spui asta ?

Link to comment
Share on other sites

In loc sa vorbiti mult si prost mai bine incercati sa-l ajutati , mai faceti inca 100 de pagini in care faceti misto de el? Cacat ;)

pasul 1 : citeste asta SQL info

pasul 2 : citesti asta si asta daca nu stii engleza foarte bine citeste asta

pasul 3 : acum cauti pe internet cat mai multe informatii despre baze de date, mysql, php .

pasul 4 : citesti tutoriale de SQL Injection gen : SQL Injection TUTORIAL

mai departe - daca te-ai documentat o sa intelegi. ca sa montezi un calculator trebuie sa stii ce rol are procesorul, memoria RAM, hdd-ul, etc. de ce aici ar fi altfel?

nu dai cu un ciocan in monitor sau in URL si gata, ai spart site-ul. daca te "chinui" putin, in maxim 1 saptamana inveti cum sa faci sqli :)

Mult succes iti doresc .

Edited by TestROOT.
Link to comment
Share on other sites

Dac? chiar vrei s? înve?i ceva pune burta pe carte....a?teptând mur? în gur? nu vei putea realiza nimic, ?i nu cred s? se g?seasc? cineva care s?-?i ofere mur? în gur?. Acum gug?lu ?i internetul ofer? posibilit??i enorme, gânde?te cum au înv??at cei înaintea noastr?.....

Link to comment
Share on other sites

Observ ca pe forumul asta ,numai pampalai exista .. Fiecare se da mare si tare si se pune pe comentat ,in loc sa dea o mana de ajutor . Sincer,forumul asta are trb sa isi schimbe domeniul de activitate ,ca la caterinca sunt buni toti ;) . Lasati in plm caterinca si veniti cu sfaturi ,nu cu vrajeala,ca nimeni nu s-a nascut invatat !!!

Link to comment
Share on other sites

Observ ca pe forumul asta ,numai pampalai exista .. Fiecare se da mare si tare si se pune pe comentat ,in loc sa dea o mana de ajutor . Sincer,forumul asta are trb sa isi schimbe domeniul de activitate ,ca la caterinca sunt buni toti ;) . Lasati in plm caterinca si veniti cu sfaturi ,nu cu vrajeala,ca nimeni nu s-a nascut invatat !!!

unele persoane nu merita... paleta din primul post e un exemplu + altcineva mai vechi...

polonic-860602-paleta-860604-happycasa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu asculta de asta ^,nu are numarul lor ,dar te pot ajuta eu cu un tutorial cum sa intrii in anonymous

girja e foarte riscant! dar te invata ei orice

549351_353891521340171_505675782_n.jpg

Nu stiu de ce nu mi-a mers, mi-a dat o eroare si a trebuit sa imi reinstalez windows-ul... Idei?

/troll off

Link to comment
Share on other sites

Bagamias... deci era pacaleala... M-am prins ca e ceva suspect dupa a 4-a oare cand imi da eroare... acum imi reinstalez iara windowsul. Postez de pe telefon acum.

Ba ? tu faci misto de noi?

Cum sa-ti stergi system32 de 4 ORI la rand? =)))

LE:t's stop trolling before we turn into polonic.:|

Edited by yoyois
Link to comment
Share on other sites

Ba ? tu faci misto de noi?

Cum sa-ti stergi system32 de 4 ORI la rand? =)))

Tu ai incerca si coailii :))

Ba frate, numa mistocari... Macar am primit un PM de la un om de treaba care mi-a zis ca trebe sa virez niste bani intr-un cont bancar inainte sa fac asta ca sa imi mearga. Ma duc maine la banca si incerc dupa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...