Jump to content
Guest Nemessis

Polonic is back

Recommended Posts

Vecino cu parere de rau iti spun ca ai probleme grave cu autocontrolul si incep sa cred ca iti place sa fii injurata ca la usa cortului,cred ca ai facut un fetish din treaba asta intrand zilnic pe RST citind . Iti place intre baieti :D

Am eu leac si pentru problemele tale dra Paulina te invit la o cafea :)

Link to comment
Share on other sites

this is an example of true sickness.:))

now now, don`t complain. you brought this on yourselves.

Daca te cauta cineva la cancelarie maine, sa stii ca suntem noi.

//LE: In pizda ma-tii ai uitat romana?

//Opreste-ne.

//Nu vin, venim, nu o sa iti dai seama ce te-a lovit.

Edited by 1337
Link to comment
Share on other sites

Presupun ca realizezi ca ai putea lua ban pana ti se face scarba sa mai faci conturi rite? Presupun ca esti masochista sau whatever, vezi ca ai 4chan.com/b/ si reddit.com/spacedicks... Asta este un forum de securitate, si your crap is different, so logic ca ai vizite :|

// un admin/mod ar trebui sa faca cum a facut cu anon, bann every single fuckin' word legat de ustensile de bucatarie, si moderate every thread care contine cuvinte de genul xD Dar poate e mai fun asa, dar nici asemenea spam pe pagina principala a forumului nu ar trebui sa fie...

Link to comment
Share on other sites

Iar curva asta? Polonic pleaca in p*la mea de pe RST, ca degeaba cersesti p*li in gura, nu vei lua nimic. E un forum de securitate, nu e locul unde iti poti face de cap. Esti proasta rau de tot. Am uitat de tine, iar acum apari din senin. Din ce motiv?

Mai esti profesoara de engleza? Bucura-te cat mai poti. Ne plangem de faptul ca invatamantul o ia razna, dam vina pe minister, dar de fapt e din cauza celor ca tine. Ar trebui sa muncesti pe camp legat ca cainii, iar in fata ta sa ai o sticla de apa calda pe care nu o poti ajunge din cauza lantului.

Link to comment
Share on other sites

Femeie, ai trecut de 25 de ani.

Tu ce vrei sa dovedesti aici pe forum? Ca stii engleza sau ca ai ambitia tare?

Oare cand tu o sa caci un copil, boul ala ce va crede despre ma-sa? Ca a fost frecata de juma' de natiune.

Nu ti-e frica ca intr-o zi vei fii asaltata pe strada? Daca stii ca s-a postat tot despre tine, tu nu intelegi ca oricine ti-ar putea faci o surpriza?

Iti dedic al doilea post al meu, iar pentru a iti salva cativa neuroni pe scurt iti spun hai sictir!

Link to comment
Share on other sites

Short for mathematics is "math" or "maths"? - Yahoo! Answers

de-aia nu esti profesor.mai bine iti tii mainile departe de tastatura.si creierul directionat in alte parti.si eu mai stiu destui ca tine care se dau mari si tari pana apuca sa scrie. in romana si in engleza.

peoples - definition of peoples by the Free Online Dictionary, Thesaurus and Encyclopedia.

acum esti KO.esti facut KO de engleza.

sunteti plictisitor de vulgari,needucati si cu bata in mana inca in copac asteptand sa dati in cap unuia care se nimereste prin apropierea voastra.sunteti sociopati,nu va intereseaza alte persoane.ca un om normal nu vb asa urat. daca nu erati sociopati vbeati altfel. dar voi chiar sunteti la cum vorbiti.cu accente dictatorialo-paranoice,cum zicea cineva.

Blah , blah , blah (:| ...

La ce sloboz sa ne intereseze de altcineva? Credema ca un om normal vorbeste mult mai urat :) Te sfatuiesc sa renunti la prostul obicei de "a te lua in gura" cu membri RST pentru ca esti un nimic si vei regreta. Iti doresc o seara cat mai jegoasa . ;)

Link to comment
Share on other sites

Fa iuby, in mortii tai, pai esti proasta? iti formatezi dar instalezi aceleasi drivere virusate?

Te rog masoara-ti prostia in kilometrii si posteaza-mi rezultatul!

DATE:

IP: 92.82.175.242

Port: 785

User: rst

Pass: pololuv

Aveti read-only, pentru access full tre sa ganditi putin! :)

Have fun ca eu nu imi bat capul

Link to comment
Share on other sites

Fa iuby, in mortii tai, pai esti proasta? iti formatezi dar instalezi aceleasi drivere virusate?

Te rog masoara-ti prostia in kilometrii si posteaza-mi rezultatul!

DATE:

IP: 92.82.175.242

Port: 785

User: rst

Pass: pololuv

Aveti read-only, pentru access full tre sa ganditi putin! :)

Have fun ca eu nu imi bat capul

Nu merge..

Link to comment
Share on other sites

Ai un respect de sine foarte scazut. Presimt ca ai avut o copilarie nefericita, chiar cu abuzuri sexuale din partea unei rude destul de apropiate. Ai incercat de multe ori sa-i spui unei persoane apropiate tie dar nu te-a crezut si cu timpul te-ai resemnat si ti-ai mai adaugat inca un complex acolo. Oricum, in timp, ai incercat sa te convingi ca a fost ceva normal sau apropiat de normal. De-asta te-ai si facut profesoara. Aveai nevoie sa simti ca esti in centrul atentiei si ca lumea chiar are nevoie de tine.

De curand, cred ca ai aflat ca ai o boala :) de atunci ai inceput sa renunti usor, usor la tine. (Re)Intalnirea cu Dumnezeu nu te-a ajutat cu nimic, dimpotriva te-a facut sa te prabusesti si mai mult.

Nu te obosi sa-mi raspunzi mie :)

Pun pariu ca ai sanii mici :)

Adaugare AhEaD: SI CUR LASAT!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...