Jump to content
Starker

Multumiri !

Recommended Posts

Salut RST !

Am revenit din vacanta, am terminat cu lenea pe vara aceasta si as dori sa va impartasesc cateva lucruri.

Poate ca o sa i se para unui moderator penal acest lucru si va fi mutat la penale, dar nu imi pasa. Am descoperit Rst din greseala... cand eram un vai si amar care cauta un program de spart parola de yahoo... am urmarit forum-ul un timp, dupa care am inceput sa invat c++ si php, dar am ramas mai mult pe c++.

Va multumesc tuturor !

In primul rand, si cel mai urat lucru care mi s-a intamplat in viata pana acum... : am intrat in calculatorul prietenei mele si am descoperit ca era la un pas sa ma insele ( ziua urmatoare ), however... traiam intr-o viata de rahat daca nu stiam sa descopar acest lucru si prin asta va dau niste sfaturi ( cine asculta bine, cine nu, tot bine )... femeile sunt curve primele/toate dati/datile ! Vor sa vada cum e cu inselatul ! Va sfatuiesc sa tineti femeia sub control !

In al doilea rand, locul de munca... e superb sa fiu intr-un mediu plin de oameni inteligenti. Nu am intalnit inca jeguri de oameni in domeniul acesta si nici nu cred ca o sa gasesc.

Celor care nu sunt inca hotarati in legatura cu informatica, va sfatuiesc sa o luati foarte in serios ! Merita atat financiar, fizic, cat si psihic !

Link to comment
Share on other sites

Salut RST !

: am intrat in calculatorul prietenei mele si am descoperit ca era la un pas sa ma insele

Ce-l mai de rahat lucru este sa-ti spionezi prietena. Mai mult rau iti vei face. O femeie daca vrea sa te insele o va face cu tine de mana si nu iti vei da seama. Lasa lucrurile sa decurga de lla sine.

Link to comment
Share on other sites

Si eu multumesc tuturor celor care au fost alaturi de mine si m-au invatat ceea ce stiu!

Am intrat prima data pe RST datorita febrei cu acel "status changer", cautam pe google unul functional si am gasit articolul lui nytro in care explica cum functioneaza acel program. Asta se intampla in Decembrie 2011, era perioada mea in care ma dateam mare hacker si nu stiam nici un limbaj de programare, de atunci pana acum am invatat destule lucruri(php, js(server-side si client-side), html, pascal, faptul ca vreau sa fiu programator) si sunt foarte multumit ca aici am gasit o multime do oameni gata sa-si impartaseasca cunoastintele oricui ii asculta si ii intelege, din acesti oameni poate voi face si eu parte odata, cel putin asa sper:).

O seara placuta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
In primul rand, si cel mai urat lucru care mi s-a intamplat in viata pana acum... : am intrat in calculatorul prietenei mele si am descoperit ca era la un pas sa ma insele ( ziua urmatoare ), however... traiam intr-o viata de rahat daca nu stiam sa descopar acest lucru si prin asta va dau niste sfaturi ( cine asculta bine, cine nu, tot bine )... femeile sunt curve primele/toate dati/datile ! Vor sa vada cum e cu inselatul ! Va sfatuiesc sa tineti femeia sub control !

Link to comment
Share on other sites

Eu tot prin decembrie 2011 am sosit pe aici.

Iunie si iulie am avut peste 60 de ore stat pe forum (rescue time statistics), celelalte luni nu mai stiu ca nu aveam instalat. Singurele lucruri care le-am invatat de aici nu au legatura cu tematica forumului, 95% timp irosit care putea fi atribuit dezvoltarii mele personale.

Why do you enter this site? Do you have something that awaits for your attention (a book or something) but you still click What's New? button? just to get it out of your sight, and fool yourself that time spent in here is quality time?

Link to comment
Share on other sites

Daca tu ai nimerit numa proaste asta nu inseamna ca este necesar sa le pui pe toate in aceeasi oala... iar treaba cu intratul in pc-ul lu iubi mi se pare asa un pic trasa de par. Frate daca ai o prietena vezi de ea ... daca simti ceva in neregula ii dai frumos un mesaj asta de preferat dupa ce o sunati si vedeti ca nu ii in fata la pc ii cereti urgent parola la fb, la mess si la ce mai vrei tu. Asta in ultima instanta, pana atunci vezi de ea ...oricum putine inseala fara motiv... multe au motiv dar inselatul ii orb si ce sa mai recunoasca:).

Daca toate-s hoate, proaste si asa mai departe, de ce mai traiti cu ele? Dupa ce iesi de pe rst ce cacat faci? iti bagi pl in unitate ca nevastata ii proasta? Cauta naibii una desteapta ... tu esti de vina ca ti-ai luat o proasta...

Oricum faza e ca femeile inteligente sunt deseori evitate ....dC? pentru ca sunt greu de manipulat si de agatat...asa ca mai bine te multumesti cu o proasta apoi vi aici pe forum si ne futi noua ochii ca nu o dus-o capu si te-o inselat... Hai serios inselatul revine din cauza ambilor membrii ...asta doar daca nu sunt invatati cu treaba asta... si au constiinta patata deja.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

@symyforever - Sau daca simti ceva in neregula ii futi niste spitzuri in dinti fara sa mai stai pe ganduri si ii spui "stii pentru ce te bat fa 'gami-as pula in mortii tai". Daca zice ca ii pare rau e clar ca a facut ceva gresit si trebuie batuta mai tare ca are secrete. Daca plange ca proasta si te intreaba de ce dai in ea iti aduci aminte de ceva din trecut si gata motivul. Oricum trebuie gadilata preventiv din cand in cand. Ce atata pierdere de timp cu lugu lugu cand maine poate o sa dea masina peste tine si o sa mori iar tu, in loc sa faci ceva care sa te relaxeze, stai dupa o jegoasa sa afli daca i s-a facut deja de cuc proaspat sau mai trebuie asteptat inca putin dHJvbGxpbmc

Link to comment
Share on other sites

Nu ai nevoie de informatica sa iti tii in lesa prietena. Nu ai nevoie sa iti pierzi noptile ca sa faci un program pentru asta. Nu ai nevoie sa iti spionezi prietena.

Ai nevoie sa te dezvolti tu calumea incat sa te doara in pula de ea. Trebuie sa te tii pe tine sub control nu femeia.

Nemessis tu esti prea dur :))poate o omoara dracu.

Link to comment
Share on other sites

In al doilea rand, locul de munca... e superb sa fiu intr-un mediu plin de oameni inteligenti. Nu am intalnit inca jeguri de oameni in domeniul acesta si nici nu cred ca o sa gasesc.

!

Asa au spus toti cand au obtinut primul loc de munca in domeniul informaticii.Astept sa imi confirmi si peste cativa ani aceasta afirmatie.

P.S. E plin de jeguri in industria informaticii.

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

@symyforever - ar fi o discutie infinita... eu as spune ca e vina ei, ea ar spune ca a mea... dar indiferent care ar fi motivele nu se inseala frate ! Se zice pa si gata ! Vrei pe altu ? Ma doare in pula ! OK ! Mars la el daca asta vrei ! Da nu imi veni acasa tu mie fututa si linsa de ala, sa imi mananci din macare si sa stai in patul meu.

Cat despre Costinesti, Nemessis are cea mai mare dreptate ! Cei mai retardati oameni sunt acolo ! Am fost in Croatia si m-am taiat la picioare in pietre, nu in capace si sticle de bere ingropate in nisip !

Link to comment
Share on other sites

Acum nu-mi sariti in cap dar la femeie ii trebuie si putina atentie ca altfel s-ar duce pulii de suflet.

Trebuie sa fi retardat sa crezi ca ajungi acasa de la serviciu o futi te pui sa dormi si acelasi lucru il repeti si in urmatoarele zile si ea sa mai ramana cu tine.

Cine zice ca femeia a fost facuta doar pentru futai e un labagiu libidinos si n-a vazut pizda in viata lui.

Link to comment
Share on other sites

Acum nu-mi sariti in cap dar la femeie ii trebuie si putina atentie ca altfel s-ar duce pulii de suflet.

Trebuie sa fi retardat sa crezi ca ajungi acasa de la serviciu o futi te pui sa dormi si acelasi lucru il repeti si in urmatoarele zile si ea sa mai ramana cu tine.

Cine zice ca femeia a fost facuta doar pentru futai e un labagiu libidinos si n-a vazut pizda in viata lui.

Adevarul e ca si femeilor le place sexul, indiferent de ce ar zice ele, cand esti in pat cu una se vede asta.

Si daca esti cu o femeie care e femeie, deci are o varsta, daca nu va oferiti unul altuia relatia nu o sa duree mult.

Bine, oricum ai dreptate, femeia nu-i facuta doar pentru futai. Si "futaiul" nu-i facut pentru persoanele intre care nu exista iubire. Anyway, se numeste "dragoste" :)).

Link to comment
Share on other sites

De regula nu admit violenta dar cum i-am spus si prietene-i mele.. @cum a spus si Starker ... daca te-ai saturat dute drq da spune-mi in fata dar sa nu dea domnu sa te prind cu el pentru ca tu o sa iei mai multa bataie ca ala doar pt simplul fapt ca erai constienta de problema. Oricum un barbat isi cam da seama cand o femeie il inseala doar ca unora le e teama sa ia o decizie si iarta si plm ... oricum daca s-a intamplat odata, se intampla si a 2 oara poate nu curand dar se intampla asa ca eu zic sa va revizuiti comportamentul din cadrul relatiei si sa aflati : CARE DETINE Madularul in relatia aia( asa sa vb si frumos).

@Zolder - femeia trebuie tratata cu respect daca isi castiga respectul.

Si Costinestiul asta deja ma irita pe bune ... zici ca-i un paradis...pana mea...vai vine vara, Costinesti alea alea> Ma pis pe el costinesti, mult mai bine ma duc la o piscina si nu vad toti retardatii si drogatii + ca seara ii discoteca tineretului si mai stiu ce plm. unde 1 apa plata ii 10 lei si na vorba aia cine bea apa plata... asa ca iti iei si tu o tarie ceva sa fi cool si uite asa iara ti se face sete si se duc 100-200 lei daca mai faci si o cinste, cu ocazia asta poate mai primesti si vreo boala venerica dupa care nu o sa-ti mai trebuiasca plaja cat traiesti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...