Jump to content
andy4cena

Blog incepator

Recommended Posts

Salut,acum cateva zile mi-am facut si eu Healthy Behavior | Healthy tips for a healthy life ,am pana acum 26 de postari ,blogul ar trebui sa aiba ca target traficul strain...Continutul va fi despre sanatate ,retete de gatit sanatoase/nesanatoase,informatii despre anumite fructe etc. Acum as vrea niste pareri/critici despre design /securitate/continut si niste sfaturi despre cum as putea sa aduc trafic pe site,sa il fac mai cunoscut.De 2 zile folosesc no hands seo..:D

Link to comment
Share on other sites

Asta e o nisa destul de buna, dar, design-ul nu transmite nimic. Pentru un blog pe asemenea domeniu nu ar strica o galerie flash, o structurare a continutului pe categorii care sa apara in meniu, etc. In ceea ce priveste pluginul de SEO, iti recomand All In One SeoPack pentru wordpress. Butoanele de share sunt oribile. Exista plugin care-ti face el treaba cu butoanele, sau, in admin panel in settings gasesti share bla bla. :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte bun blogul , mi-a placut in mare parte , dar cel mai tare subiect este [10 Sex Positions that Burn Serious Calories] :))

#1 .Iti sugerez crearea unei themes wordpress speciala pentru blog-ul tau.

#2. Buna idea cu traficul strain si bine ca ai ales limba engleza , e vorbita de majoritatea tarilor :)

#3. GJ si bafta in continuare cu Blog-ul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...