Jump to content
Blackvein

Acțiune împotriva țiganilor

Recommended Posts

Vad ca sunt destui in ?ar? care cred ca trebuie facut ceva cu ?iganii din Romania. Toti cei care vor sa ia parte la o actiune contra lor sa ma contacteze. Sunt din Ploiesti si vreau sa strâng aprox. 30 de persoane care sa goneasca ?iganii din oras sau macar sa-i lini?teasca cu ,,frumosul” dupa ceafa. Daca ini?iativa mea va avea succes vom merge si in alte ora?e si vom face ce e necesar. Trebuie sa dovedim ca nu doar ?iganii sunt uni?i ci si poporul Roman. Oricine poate ajuta sa scapam de ei, trebuie doar sa se vrea.

Link to comment
Share on other sites

Vroiam in principal sa strang oameni din Ploiesti, dar ma bucur ca te-ai oferit fiind din exterior. E cam greu de dovedit doar prin vorbe daca sunt cioroi sau nu dar iti spun sincer ca e viata calvar ca adolescent in Ploiesti. Vazand postul anterior despre ,,rromi,, am zis sa va spun de aceasta idee.

Link to comment
Share on other sites

Haideti sa facem un domeniu si sa strangem adepti pt. ideea asta. 30 de oameni sunt putini. Trebuie un site calumea in care sa prezentam discriminarea romanilor, furturile si obiceiurile proasta tiganesti, etc.

Cand creste suficient si sunt destui adepti, organizam BRIGAZI!

Link to comment
Share on other sites

Iei o drona,arunci cu ea un salam in satra si o sa se taie cu sabiile si cutitele singuri pentru el.In orice caz 95% din ei sunt niste capuse care traiesc prin furt si ajutoare de stat,de aia fac cate 15 copii.In ritmul asta in 50 de ani o sa fie mai multi tigani decat romani.Trebuie sa starpim parazitii cumva...

Link to comment
Share on other sites

Acum sa fim sinceri ne trebuie sustinere foarte puternica pentru ai ucide si a ramane nepedepsiti. Eu propun o sa ii batem pana ii facem unt si sa le dam termen sa plece. Cum au facut niste harghiteni (sper ca scriu corect) si nu s-au mai intors niciodata. Eu ziceam 30 de oameni pentru a face un raid sa zic asa. Acum nu vreau sa par penibil dar ca sa fim profesionisti ne trebuie 2 lucruri esentiale prin care vom termina foarte rapid: 1) Cagule 2)Pistoale cu electrosocuri. Nici nu vor avea timp sa isi dea seama ce ia lovit ca sunt facuti mielusei.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am nimic cu cei care sunt saraci si trag la sapa toata ziua la 40 de grade pentru cativa lei, eu am treaba cu tiganii smecheri, a.k.a 'mafiotzi', 'bo$$i', etc. Este unu care sta aproape de mine.. are o vila de poti adaposti toti africanii acolo, are un lamborghini, ceva masserati de nu o vazut tot neamul meu. Aia ii vreau omorati, aia ce se taie cu katanele, aia de care tii frica sa mergi pe strada.

Link to comment
Share on other sites

1) Cagule 2)Pistoale cu electrosocuri. Nici nu vor avea timp sa isi dea seama ce ia lovit ca sunt facuti mielusei.

Topoare ba, furci, pari, FLINTE. Metode vechi de tortura. Trebuie batuti in cuie de garduri, jumulite unghiile cu patentul, arsi de vii si apoi taiate capetele si infipte in pari pe marginea strazii! =)))

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Eu nu ma cac pe mine, dar cine e din Constanta stie ca in Poarta 6 nu prea calca tiganii.

E nevoie sa le rupi capul la cativa si a doua oara nu mai vin.

Nici o tara nu ii vrea, asa ca am putea sa donam o parte din teritoriul Rusiei (o parte din Siberia) pentru tigani, sau undeva in Australia.

Bine inteles, dupa ce ii rupem cu bataia.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Care tigani? Sunt diferite clase de tigani, sunt corciturile nespalate si mai sunt cei din lumea interlopa. Romanul nu se va baga, romanul este o panarama de om, defapt toati romani sunt asa ne meritam soarta. Atat timp cat autoritatile romane nu fac ceva in aceasta privinta nu vom reusi. Trebui sa ne sacrificam viitorul pentru a scapa de aceste ciori, avem doua optiuni fie ramanem vom trai si muri ca niste amatori, necunoscuti. Sau vom organiza ceva, ne vom asuma riscuri si o lume intreaga va vorbi despre noi. Eu unul intr-un conflict, prefer sa mor decat sa bag coada intre picioare si sa ma las calcat de tigani.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu ma cac pe mine, dar cine e din Constanta stie ca in Poarta 6 nu prea calca tiganii.

E nevoie sa le rupi capul la cativa si a doua oara nu mai vin.

Nici o tara nu ii vrea, asa ca am putea sa donam o parte din teritoriul Rusiei (o parte din Siberia) pentru tigani, sau undeva in Australia.

Bine inteles, dupa ce ii rupem cu bataia.

Ii mutam in ungaria

Link to comment
Share on other sites

Care tigani? Sunt diferite clase de tigani, sunt corciturile nespalate si mai sunt cei din lumea interlopa. Romanul nu se va baga, romanul este o panarama de om, defapt toati romani sunt asa ne meritam soarta. Atat timp cat autoritatile romane nu fac ceva in aceasta privinta nu vom reusi. Trebui sa ne sacrificam viitorul pentru a scapa de aceste ciori, avem doua optiuni fie ramanem vom trai si muri ca niste amatori, necunoscuti. Sau vom organiza ceva, ne vom asuma riscuri si o lume intreaga va vorbi despre noi. Eu unul intr-un conflict, prefer sa mor decat sa bag coada intre picioare si sa ma las calcat de tigani.

Cum am mai zis, trebuie sa ne strangem minim 30. Si ne mai trebuie ceva finantare. In rest doar curaj. Multi probabil cred ca daca stau in banca lor cred ca nu vor avea probleme. Asa am gandit si eu candva si stiti cu ce m-am ales? Cu 2 zile in spital. Mai are rost sa zic ce le-a facut politia ? O mustrare. Politia si conducerea tarii nu vor face nimic pentru ca toti liderii celorlalte se vor intoarce impotriva noastra cu drepturile omului. Insa in realitate multi oameni chiar si de peste hotare ne vor tine pumnii in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...