Jump to content
Blackvein

Acțiune împotriva țiganilor

Recommended Posts

Mai este ceva de mentionat, 30 de persoane nu vor putea sa infrunte aceste scursuri infecte. Dar 30 de persoane cu abilitatile necesare poate lovi in statul roman, in toate institutiile publice. Transmitand un mesaj, daca acest mesaj este transmis cu cap se va schimba foarte multe lucruri in aceasta tara. Dar suntem prea ocupati cu mici, bere, manele o conceptie de cacat.

Link to comment
Share on other sites

Mai este ceva de mentionat, 30 de persoane nu vor putea sa infrunte aceste scursuri infecte. Dar 30 de persoane cu abilitatile necesare poate lovi in statul roman, in toate institutiile publice. Transmitand un mesaj, daca acest mesaj este transmis cu cap se va schimba foarte multe lucruri in aceasta tara. Dar suntem prea ocupati cu mici, bere, manele o conceptie de cacat.

Sa zicem ca atacam un cartier. Cati crezi ca se vor apuca sa ne ia la bataie vazandune mascati si cu pistoale? Ei sunt maestrii injuraturilor si scuiparii dar cand se foloseste forta bruta nu mai sunt viteji.

Link to comment
Share on other sites

Haideti sa facem un domeniu si sa strangem adepti pt. ideea asta. 30 de oameni sunt putini. Trebuie un site calumea in care sa prezentam discriminarea romanilor, furturile si obiceiurile proasta tiganesti, etc.

Cand creste suficient si sunt destui adepti, organizam BRIGAZI!

Iau eu domeniu, care ia hosting ?

Le: ziceti nume pentru domeniu.

Ceva de genu: noua-lege.ro :))

Link to comment
Share on other sites

Sa zicem ca atacam un cartier. Cati crezi ca se vor apuca sa ne ia la bataie vazandune mascati si cu pistoale? Ei sunt maestrii injuraturilor si scuiparii dar cand se foloseste forta bruta nu mai sunt viteji.

Poate uni dintre voi ce citesc acest topic au fost prin afara, tiganul in europa in fata albanezilor, marocanilor, rusilor tine ciocu mic, nu sufla. Cei care ati fost afara probabil cunoasteti acest lucru, atat timp cat televiziunile promoveaza pe acesti tembeli nu ai ce face! Vezi cel mai recent caz, dan finutu! Romani sunt fraieri, asta este realitatea si nu o putem schimba noi. Nu stiu cati din voi ar da mici, manelele, berea pe un an de inchisoare. Daca aceste actiuni vor avea loc se vor lasa si cu consecinte. Eu unul nu cred ca veti renunta la viata voastra, una plina de rahat cum este si a mea desigur pentru o actiune ce nu va schimba absolut nimic.

Link to comment
Share on other sites

Poate uni dintre voi ce citesc acest topic au fost prin afara, tiganul in europa in fata albanezilor, marocanilor, rusilor tine ciocu mic, nu sufla. Cei care ati fost afara probabil cunoasteti acest lucru, atat timp cat televiziunile promoveaza pe acesti tembeli nu ai ce face! Vezi cel mai recent caz, dan finutu! Romani sunt fraieri, asta este realitatea si nu o putem schimba noi. Nu stiu cati din voi ar da mici, manelele, berea pe un an de inchisoare. Daca aceste actiuni vor avea loc se vor lasa si cu consecinte. Eu unul nu cred ca veti renunta la viata voastra, una plina de rahat cum este si a mea desigur pentru o actiune ce nu va schimba absolut nimic.

Ai inteles gresit nu ne vom manifesta la televizor zicand: Am fost cu domnul X, Y, Z si am batut cartierul de tigani W, T, F. Pur si simplu ne intalnim nici nu trebuie sa ne zicem adevaratele nume, ne cumparam cele necesare si actionam. Apoi ne mai intalnim in alta saptama si tot asa.

Link to comment
Share on other sites

Ai inteles gresit nu ne vom manifesta la televizor zicand: Am fost cu domnul X, Y, Z si am batut cartierul de tigani W, T, F. Pur si simplu ne intalnim nici nu trebuie sa ne zicem adevaratele nume, ne cumparam cele necesare si actionam. Apoi ne mai intalnim in alta saptama si tot asa.

Un " razboi "intern , trebuiesc resurse si multe coaie .... dupa primele 2-3 saptamani ar trbuii sa iti pui 10 incuietori la use sau sa se faca o " baza " unde sa stea participantii , sa fii sigur ca la un momendat o sa se afle 1 , 2 persoane , iar daca una se afla e de ajuns sa se afle jumatate de grup sau mai mult , fiti seriosi ... 90/100 romi au coite sa te taie , 10/100 Romani au aceleasi coite , DECI ? !!!

Link to comment
Share on other sites

Ai inteles gresit nu ne vom manifesta la televizor zicand: Am fost cu domnul X, Y, Z si am batut cartierul de tigani W, T, F. Pur si simplu ne intalnim nici nu trebuie sa ne zicem adevaratele nume, ne cumparam cele necesare si actionam. Apoi ne mai intalnim in alta saptama si tot asa.

Nu stiu cati dintre voi de pe acest forum sunt pregatiti pentru asa ceva, trebui privita realitatea. Vorbesti fara rost, cand ai facut ultima oara sport? Ultimul control medical? Esti stabil din punct de vedere emotional? Cum va fi viata ta in urma acestor evenimente? (capul)

L.E

Plm, voi stiti ce vorbiti? Ati inceput sa o dati in organizatii teroriste. Cati dintre voi folositi un proxy in acest moment?

Edited by inteleptul
Link to comment
Share on other sites

Nici unul. Pai pe net sunt tot felul de comentatori cu : ,,Moarte tiganilor,, si nimeni nu a zis nimic. Nu e nimic terorist, aici pur si si simplu vrem sa ii punem la punct nu sa atentam la viata lor. Emotional ? Ii urasc intelegi? Sportiv ? Uitate pe You Tube la demonstratie de pistol cu electosocuri, poti sa ai si 60 de ani si nu ai probleme. Sunt sute de mii de oameni care ii urasc dar raman doar la vorbe. Nu e necesar sa fim multi, 10 daca ne strangem, suntem intre noi si nu sufla nimeni. Doar sa se vrea. Daca nu in 100 de ani vom avea aceeasi populatie ca si ei. Si s-ar putea sa ne elimine ei pe noi.

Link to comment
Share on other sites

Multi de pe RST sunt cam pizdute si le e teama si de un purisan de 10 ani. Trebuie sa fiti pe pula voastra si sa ii infruntati pe tigani atunci cand aveti ocazia, nu sa intrati pe forum si sa va faceti brigazi.

Atunci cand infrunti un tigan din cauza unor motive personale se numeste: a fi pe pula ta!

Link to comment
Share on other sites

Luati exemplu de la primarul din Baia Mare. In prima transa i-a evacuat din marginea orasului si i-a bagat pe toti intr-o cladire veche ce tinea de un combinat chimic. Dupa prima noapte petrecuta acolo veneau ambulantele cu duiumul ca li s-a facut rau.

Acum recent a intrat cu buldozerul peste satra si le-a daramat toate casele din cartoane care erau amplasate ilegal pe nu stiu ce teren.

Ruda cu Hitler, stiu sigur ca data viitoare va fi ales fara probleme.

Link to comment
Share on other sites

Deja o dati in SF cu grupari si dinalea :)) si cand vezi cata voiosie mai ales aici pe forum...

Macar daca ar tine legea cu romanii dar daca mergi si rupi 2-3 ciori in bataie imediat te ridica mascatii... tentativa de omor :))) macar daca ar veni protectia animalelor :))

Oricum tre sa fi pe pula ta ca sa te rascoli impotriva lor...au ajuns sa fie prea multi si negroteii astia se ajuta la nevoie nu ca romanii ..... !!!

Link to comment
Share on other sites

Luati exemplu de la primarul din Baia Mare. In prima transa i-a evacuat din marginea orasului si i-a bagat pe toti intr-o cladire veche ce tinea de un combinat chimic. Dupa prima noapte petrecuta acolo veneau ambulantele cu duiumul ca li s-a facut rau.

Acum recent a intrat cu buldozerul peste satra si le-a daramat toate casele din cartoane care erau amplasate ilegal pe nu stiu ce teren.

Ruda cu Hitler, stiu sigur ca data viitoare va fi ales fara probleme.

Spune-mi c? nici tu nu crezi ce ai zis, ai spus-o doar s? fii în ton cu abera?iile de pe topic.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Si la mine in zona au fost matrasiti de cateva ori. Acum toata lumea e cuminte si reusim sa convietuim. Nu vad o problema asa mare incat sa nu puteti rezolva conflictele pe plan local decat prin comune si sate unde predomina tiganii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...