Jump to content
Vlachs

Concurs cu Premii - ZennoLab

Participati ?  

69 members have voted

  1. 1. Participati ?

    • Da
      57
    • Nu
      12


Recommended Posts

In urma unei discutii cu unele persoane de la ZennoLab s-a ajuns la o intelegere, intelegerea consta in derularea unor concursuri avand ca scop crearea unui bot in ZennoPoster, premiile constau in licente ZennoPoster Mental Power Professional sau oricare alt produs al lor.

Daca nu stiti ce este ZennoPoster MP ar trebui sa stiti ca este cel mai avansat program pentru a automatiza orice task legat de web si nu numai, nu are limite in utilizare.

ZennoPoster poate fi folosit in orice domeniu si orice task, eu unu il folosesc pentru a realiza diferite task-uri SEO dar voi puteti sa il folositi cum vreti voi.

Pretul unei astfel de licente este de $397(acum este o reducere fiindca isi celebreaza ziua), castigand concursul voi o sa primiti gratis licenta si veti beneficia de anumite facilitati(inca se planifica organizarea).

Baietii de la ZennoLab au spus ca nu este o limita a licentelor ce pot fi castigate, cu cat mai mult interes cu atat mai multe licente si produse o sa fie acordate.

Eu personal o sa ma ocup de el si o sa va acord ajutor in orice problema legata de utilizare ati intampina(totul avand o limita).

Acum as vrea sa stiu cati sunteti dispusi sa participati la acest concurs, votati in Pool va rog frumos.

O sa va arat si cum puteti castiga bani cu botii creati in zennoposter, totul depinde de voi daca vreti sau nu sa participati

Un video basic legat de ZennoPoster

Se pare ca lumea nu intelege ce e cu programul asta, ok, sa spun pe scurt, este un program pe care enorm de multa lume ar vrea sa il aiba si voi aveti posibilitatea sa il aveti, gratis inca.

Exemplu pe 2 dintre cele mai mari forumuri de SEO:

Page 1 of 31 - ZennoPoster MP

Page 1 of 9 - ZennoPoster MP

Ce contine ZennoPoster MP

1.CapMonster - Engine pentru a recunoaste captcha-uri(OCR), acesta are deja o baza de date cu tipuri de captcha-uri dar marele avantaj al acestui program este ca poate fi invatat tipuri noi de captcha-uri pe care sa le recunoasca.

Sample-uri cu tipurile de captcha-uri introduse in CapMonster

PatternCaptchasSample.jpg

2.Project Maker - editorul de proiecte(interfata pentru a realiza un template)

1g3zbn.png

3.ZennoPoster MP - aplicatia care executa template-urile

1zvzyi8.png

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Ma gandeam sa fac un review la program, dar ar fi multe de scris, dar ca sa explic mai pe scurt parerea mea despre program incep prin a spune ca este foarte util deoarece iti usureaza munca (oricare ar fi ea) poti sa automatizezi diverse taskuri (absolut orice iti trece prin minte) , sau poti sa creezi roboti diversi care sa faca diverse lucruri, de la roboti care sa creeze diverse conturi pana la roboti care sa dea like-uri pe paginile de socializare sau sa faca views la diverse videoclipuri pana la automatizarea completa a diverse proiecte.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...