Jump to content
weno

TinKode Liber

Recommended Posts

TinKode is free. He received two years of conviction but without execution and he must to pay aprox 130k $.

130 k, astea sunt prostii, ii face in 5 zile cu ochii inchisi, singur nu dar cu ajutor face si nunta in dominicana, eu ma bag daca imi da un avans de 3k sa produc restul pt. el, banii nu ii culegi din drum, si daca esti destul de destept si nu esti lenes inseamna ca ai pariat si ti-ai si castigat libertatea in acelasi timp, ai castigat si relatii ajutand pe cineva.

Pentru o prostie te nenorocesti social... :|

social in societatea romaneasca, ba frate tu crezi ca ma pis pe el de stat social si pe toti cei care sunt cu ei? iubesc tara si numele ei dar societatea o fut in gura in orice moment

Edited by seby05
Link to comment
Share on other sites

@marse cum ai vrea sa nu te ia nimeni la *Cenzura*?

Daca cineva ti-a zis ceva , taci si inchite , sau dute-n *Cenzura* altundeva si comenteaza.

Nu are nimeni nimic cu tine daca esti nou , daca esti la locul tau totul e OK.

ON : Daca ai avea cel putin 0.1% din mintea lu` tinkode ai invata sa nu mai comentezi.

PS : Tare , ne mai viziteaza?

Link to comment
Share on other sites

@marse cum ai vrea sa nu te ia nimeni la *Cenzura*?

Daca cineva ti-a zis ceva , taci si inchite , sau dute-n *Cenzura* altundeva si comenteaza.

Nu are nimeni nimic cu tine daca esti nou , daca esti la locul tau totul e OK.

ON : Daca ai avea cel putin 0.1% din mintea lu` tinkode ai invata sa nu mai comentezi.

PS : Tare , ne mai viziteaza?

tu fiind cine?

eu mi-am exprimat opinia,am spus daca a gresit sa plateasca atat tot....nu inteleg ce e asa de grav in ce am spus;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...