Jump to content
acuablue

Salut is nout pe aici !

Recommended Posts

Bine ai venit, mai lucreaza la gramatica.

Ce frumos e cand comentezi de gramatica cuiva dar eu zic ca mai bine ai lucra la a ta.

Bun venit din partea mea, dar dupa ce inveti sa scrii sa ma anunti si pe mine.Sfat: Lasa CS-ul si iesi pe afara, daca nu ai cu cine sa vorbesti, nu ai prieteni, fa-ti, daca nu esti in stare vorbeste singur.

Esti o hiena omule !La fel ca multi din societatea asta mizerabila(...).De unde stii ca joaca cs sau ca nu iese pe afara?

Salut sunt nou pe form de la RST dar din ce am citit si mam documentat e de invatat o gramada de chestii bune dar si rele .

Nu prea am cine stie ce cunostinte de programare ... sau alte chestii dar ma stradui sa invat .

Salut Rares

Bun venit si speram sa nu iti bati capul cu toate primatele de aici..

Edited by Skream Example
Link to comment
Share on other sites

Ce frumos e cand comentezi de gramatica cuiva dar eu zic ca mai bine ai lucra la a ta.

Esti o hiena omule !La fel ca multi din societatea asta mizerabila(...).De unde stii ca joaca cs sau ca nu iese pe afara?

Bun venit si speram sa nu iti bati capul cu toate primatele de aici..

Ma intereseaza ce scriu pentru tine si pentru multi altii ca tine.

Dragutule, daca te intereseaza asa de mult ce scrii pentru noi, atunci fa un efort pentru noi, chiar te rog frumos, si pune naibii mana si citeste topicul inainte sa postezi aiurea, daca habar nu ai despre ce vorbesc, citeste aici si apoi taci din gura, ca te-ai facut destul de ras pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...