Jump to content
slowlife

Cine ma ajuta sa "sparg" o comunitate

Recommended Posts

Salut. Sunt nou in "dale hackingului" si as dori si eu ce trebuie sa stiu pentru a pune un index.html daca nu ai acces. Adica sa le bulesti tot forumul printr-o singura comanda sau mai multe.

As dori daca se poate o lista cu cateva tutoriale, sau un site de un pot lua un programel minune.

Forumul respectiv ruleaza pe phpbb si are SEO instalat. Cu havij nu pot sa ii fac nimic. Am tot incercat.

Mai stiti alte metode ? Daca da spunetile aici.

A doua varianta.

As ruga si eu pe cineva sa ma ajute sa imi pun 'amprenta' pe acel forum. Unii cred ca stiu ce vor zice "da stiu ca ti sa pus pata pe formul ala" da asa este mi sa pus rau de tot si nu ma las pana nu ii fac sasi inchida comunitatea.

Sunt o rusine la adresa tuturor comunitatilor respectate si cunoscute si mai ai si 5k membri.

rlz[dot]ro este comunitatea.

Scuzati reclama.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Sunt nou in "dale hackingului" si as dori si eu ce trebuie sa stiu pentru a pune un index.html daca nu ai acces. Adica sa le bulesti tot forumul printr-o singura comanda sau mai multe.

As dori daca se poate o lista cu cateva tutoriale, sau un site de un pot lua un programel minune.

Forumul respectiv ruleaza pe phpbb si are SEO instalat. Cu havij nu pot sa ii fac nimic. Am tot incercat.

Mai stiti alte metode ? Daca da spunetile aici.

A doua varianta.

As ruga si eu pe cineva sa ma ajute sa imi pun 'amprenta' pe acel forum. Unii cred ca stiu ce vor zice "da stiu ca ti sa pus pata pe formul ala" da asa este mi sa pus rau de tot si nu ma las pana nu ii fac sasi inchida comunitatea.

Sunt o rusine la adresa tuturor comunitatilor respectate si cunoscute si mai ai si 5k membri.

rlz[dot]ro este comunitatea.

Scuzati reclama.

loss_for_words.gif

Link to comment
Share on other sites

Ai vrut sa faci misto sau sa faci o gluma ? Eu vorbesc la modul cel mai serios. Raportat.

Vroiam doar sa te intreb: ti-ai luat pastilele azi ?

Pe cine cacat crezi tu ca intereseaza ca tu consideri si citez "Sunt o rusine la adresa tuturor comunitatilor respectate si cunoscute si mai ai si 5k membri."

De obicei nu raspund dar fiind plictisit vroiam sa sa iti aduc in atentie ca esti retardat

Mai uite-te odata ce ai scris si incerca sa citesti cu voce tare

//Nu mai am cuvinte sa iti explic :))

facepalm-shame.gif

Edited by das392
Link to comment
Share on other sites

Daca pintr-o singura comanda vrei tu sa 'spargi' bulesti tu un forum atunci e bine.

Pe maine o sa te vad la Stirile ProTV cum ca ai spart NASA pocnind din degete.

Tu ori vrei deface ori vrei sa stergi tot forumul?

Eu in locul tau as sari de pe geam, la cat de cacat te-ai facut acum cu threadu asta de 2 bani.

Sari din cosmos, dar fara parasuta+costum.

Link to comment
Share on other sites

ia-ti host de la hostingbit.com / toolz.ro,bagi un shell,un symlink.Roaga-te sa il aiba la shared hosting ca atfel dai banii degeaba.

Oricum,ai sanse cat IQ-ul tau,ala de l-ai folosit sa faci thread-ul asta(stiu ca nu ai inteles asa ca iti zic direct cate sanse ai: 0).

Link to comment
Share on other sites

Gata ma, lasati-l, serios acum...

Intra pe site, intra la login (unde te loghezi, pentru ingeligenti ca tine), scrie asa si la user si la parola "><HaCkErSRO>AlErT(/BoSSu AiCi/)</HaCkErSRO>

Pana intra tex.. uite-l ba aici

Saracul o sa creada ca i s-a indeplinit visul cu acel shutdown =))

Edited by DaLykes
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...