Jump to content
Bufnitza_49

!!! Droguri care se iau prin ultrasunete !!!

Recommended Posts

nah ca m`am drogat si eu virtual in ghilimele ca mi`e greu sa le pun ... plm ... tot ce`mi mai doresc eu de la viata asta e sa vad cum mai gasiti si ceva de futut sau de baut virtual .. ca drogurile astea nu prea au mare succes .. is de slaba calitate is varza.. pe mine sincer ma doare capu la cat ma chinui sa ascult chestiile astea numite sunete .. ca ele asa pentru mine nu au nici un farmec nu ma atrag ... . plm.. specificati si voi o doza mai tare ! .. stiti ceva? Hai numa bine .. si cand este un program ceva de futut virtual sau de baut dati un pm , ca vreau s`o fut pe paris hilton sau sa beau un jb cu johnny deep .

HAI BAFTA BETIVILOR .. si pola mea.. nu va mai drogati pe net ca o sa fie vai si amar de capu vostru :|

Ma semnez UN BETIV .. un mic betiv

eu crek il sustin :lol: nu am patit nik...numa am piedut12min(f multe) din viata mea) :P

Link to comment
Share on other sites

SoftKill]:shock: :shock: Am ascultat aia cu Alchool si la 10% la suta m-a apucat pisharea :lol: ...

tu creca ai probleme cu prostata frate .. eu am ascultat toata aia cu alchool .. si inca una ceva cu boomba sau ceva de genu .. si nu m`o apucat pisarea si nici nimica cu toate ca am baut cam multa bere.. deci frate la faza asta iti recomand PROSTAMOL (se gaseste in toate farmaciile)

:lol::lol::lol::lol: tre sa merg sa vad cat e cutia :))

Link to comment
Share on other sites

Uitatzi aici mp3 pt mariona,

[...]

P.S. :o sa mai vin cu mp3-uri noi cand leam uplodat

E singurul link care mai merge (probabil resutl sunt prea vechi - vad postat anul trecut).

In alta ordine de ide, vad mp3-ul la o calitate de 192 kbps, esti sigur ca asta nu diminueaza efectul sunetului? Totusi 192 nu sunt flac, nu cunosc ce format aveau originalele, pentru ca nu am stat sa caut...

Link to comment
Share on other sites

merci pt program, pentru ca-i destul de interesant si nu cred ca l-as fi gasit vreodata :)

citeam pe forumul lor niste posturi despre doza Hand of God care zic ei ca-i cea mai puternica si traiesti nu stiu ce experinetze , ca de exemplu:

This was 100% worth my money! I seriously want you guys to read this...

Here is what happened:

All I can say is holy shit! I felt like i was slowly dying and going to heaven. God was keeping my so warm and i was completely numb, not feeling anything! I still cant feel my hands while typing this! After awhile I started to think of all the fun times me and my grandma had. I seriously started to cry, i swear on my life! I was dying and soon would be with her. I wouldnt have no more troubles once i was dead so i let it happen. Bam i was dead. I felt nothingness. I re-met my grandma. I felt so warm and seriously forgot there was real life and i was still laying on my bed. I was giving my grandma a hug. After maybe 5 mins, I slowly felt like i was coming back to earth. Slowly and slowly i was leaving heaven and my grandma. While coming back, my body got all icy and god was no longer warming me up. WOW!

Effect lasted about 10 mins after the dose was done!

I still had goosebumps for 20 mins after the dose ended.

For all the people who say I-doser doesnt work, your just ignorant!

>Just finished. It's indescribable. Like dreaming while awake, only you're dreaming someone else's dream. You still exist, but you are trapped in a plain of non-existence. I know that, having not experienced it, you won't get what I'm saying, but believe me when I say it is unlike any other dose.

It's like waking up one day and saying "Hey, I think I left my body in my dream.", then trying to go back and get it.

si etc etc

cica costa 200$ , daca stie cineva de unde se poate download sau un link va rog?

Link to comment
Share on other sites

Hai ca l-am gasit eu destul de repede :)

am pus pe rapidshare varianta drg si mp3

http://rapidshare.com/files/93549916/HandOfGod.drg

http://rapidshare.com/files/93549656/hand_of_god.mp3

Hand of God / Premium (Unexplainable) / 30 Minutes

A dose that has been a lifetime achievement for I-Doser, and only held internal to I-Doser Labs for a very good reason: It isnt meant for public consumption because it is considered just too powerful. Its like the Holy One reaches from the sky, as you lay with closed eyes, and shows you the universe, everything, infinity. Only 5 people have ever witnessed the power of this dose, and it was put away in the I-Doser vault for fear of release. Fluttering eyelids, great and almost supernatural clairvoyance, rings of light and great insight, but all this comes with a price. It could also bring fear, an unknowing realization of self, and a breakdown of all senses. Weeping, fear, anger: you need to realize with such insight could come bad consequences.

Link to comment
Share on other sites

la mine a mers in sensul ca de fiecare data cand l-am incercat, am facut-o numai pe seara, casti comode, intins misto pe pat si play...si m-a trezeam abia dimineata, fara ameteli sau dureri de cap

dupa 3 zile am renuntat, ca mi-am rupt castile prins somn :P

sa fim seriosi, e amuzant sa-l incerci, dar nimic mai mult

nothing beats the real stuff

Link to comment
Share on other sites

ba frate .... prog pare a fii jmechier dar daca ar functiona ar fiii si mai jmechier.... oricum la mine nu a functionat ..

dar nu pot spune ca ma goare capul sau alte simptome... eu nu "detectez" ultrasunete...

totusi am observat ceva... dupa ce asculti un drg ... de exemplu alchool nu mai merge sa-l asculti si a doua uare... zice asa-l cumperi ...

cred ca se poate rezolva .... nu?

Link to comment
Share on other sites

Am gasit ceva interesant care arata ca pan la urma "it-s not worth your money". Bine, noi suntem romani si nu cumparam asa ceva.

http://search.everyzing.com/viewMedia.jsp?res=201590068&dedupe=1
&index=1&col=en-all-public-ep&e=19369178&il=en&format=xml&num=10
&scol=pod&mc=en-all&start=0&q=idoser&expand=true&match=query,channel&filter=1

(am dat eu enteruri sa nu stric asezarea topicului. Nu am link direct)

Nu mi-am batut prea tare capul, era si un articol pe tema asta, faza e ca auzisem de "Brainwave Generator" si mi se parea asa de similar... Cica astia cu I-doser fura idei mai vechi si le vand la taraba. Ca un mp3 facut sa-ti scoale pewla suna la fel cu unul in care te simti in al noualea cer.

Care-i faza pan la urma: sunetele creeaza niste frecvente de rezonanta pentru creier. Cred ca ati auzit de unde alpha de exemplu. E starea de relaxare, stare aparuta inaintea somnului si pompand unde de 7 hertz creierul poate intra in rezonanta si se poate activa o stare de transa. Pe asta se bazeaza si autohipnoza sau mai degraba autosugestia in utilizarea mp3-urilor.

Deobicei sunetele astea se asociaza mp3-urilor de sugestie pentru amplificarea diverselor efecte in autosugestie (la un milion de lei puteti cumpara ceva sa va creasca tzatzele in vreo 3 luni si teoretic nu conteaza ca sunteti masculi). Nu dau link, cei interesati: google :P

Ps doriti tutoriale?...

Link to comment
Share on other sites

Dar de melodia aia pentru fete ati auzit?

Este o melodie care are pe fundal plansul unui copil.

Si in creierul femeii se stimuleaza nu stiu ce hormon care fac sanii femeilor sa creasca.

E un fel de tratament.

Baga melodia pe telefon apoi o asculta de 10 ori pe zi timp de 2 sapt si apoi au sanii cu 2-3 cm mai mari.

Asta a aparut pe Discovery Channel - Un doctor Japonez a inventat asta.

Am gasit si eu melodia pe net si am ascultato si e un fel de rock (care te zgarie pe creier) dar parca parca am asociat melodia cu plansetul unui copil.

Deci cu melodiile se pot altera clar anumite activitati cerebrale implicit anumite stari sufletesti sau modul in care corpul se dezvolta.

Ma gandesc ca e posibil ca cineva sa lozalizeze exact partea de creier care face ca unghiile/parul sa creasca si sa o modifice in asa fel incat sa ne creasca mai repede sau mai incet....

Poate sa se faca chiar si o melodie pentru barbati... :oops:

Oricum ideea e ca astfel de sunete sunt cu siguranta in reclamele marilor companii si ne influenteaza deciziile sau modul cum percepem produsele lor.

Link to comment
Share on other sites

din cat am inteles sugestiile se ofera prin niste mesaje. Posibil ascultate invers, nu stiu. Inregistrate cat sa fie percepute de subconstient...

Nu cred ca exista o codificare de sunete care sa trezeasca anumite mesaje in subconstient. Singura explicatie e ca rezonanta poate provoca intrarea intr-un anumit grad in transa si mentinerea acesteia (de la starea de veghe la somn) fara ajutorul unui hipnotist. Si mesajele se introduc cat timp s-a creat starea respectiva, cat subconstientul le accepta cat timp constientul e ocupat cu altceva. Apropo, in transa esti si cand te uiti la televizor, e o transa mai usoara. O vibratie de 7hz (cam o bataie pe secunda) te relaxeaza introducand undele alpha.

Nu dezbat daca hipnoza exista sau nu, ea se invata in facultate pe la master la psihologie si e o stiinta la fel de noua ca si calculatoarele si la fel de schimbatoare. Cea mai tare faza citita despre asa ceva reprezinta sugestiile de tip ericksonian: printr-o poveste plicticoasa inlocuiesti mesajul pe care il oferi, dezvoltand fiecare cuvant intr-o fraza noua... nu stiu exact sa explic, cautati informatii despre NLP sau limbaj fractal. Gasisem undeva o chestie legata de hipnoza rapida, nu stiu cat avea efect, era ceva de gen "Mi-a intrat ceva in ochi, uita-te adanc in ochii mei si vezi cum sta relaxat acolo..." dar ceva mai dezvoltata. Un fel de XSS :D

Gata cu parapsihologia, dar ma plictisesc sa citesc singur cate ceva fara sa vorbesc despre asta.

Link to comment
Share on other sites

l-am icnercat si eo ma..si..am icnercat marijuana...si..chestie ciudata..d.a..i ntimp ce ascutlam ..auzeam in cap ...deep purple-smoke on the water..>WTF?!!?da cand dadeam castiele jos...nimik.....ciudat...icnercati si voi si vedeti daca auziti cv...

Lasa ba dreaq drogurile. Incearca cu alcoolul. E mai sincer.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...