Jump to content
v3ctor

Caini vagabonzi agresivi

Recommended Posts

Senzational cati coiosi si curajosi in spatele unei tastaturi ... cu cati tigani te-ai batut tu ma ?

De ce ma, tu esti cioara ? Eu am batut zeci de tigani. Daca nu crezi, intreaba nunchaku meu

Hai sictir tu.

// edit: tiganii nu trebuie omorati. trebuie pusi sclavi, asa cum au fost inainte.

Link to comment
Share on other sites

De ei cine ar trebui sa se ocupe ? Primaria , politia , alte autoritati ?

Exista o haita foarte mare , peste 30 caini care stau intr-un depozit parasit , din pacate ajung in locul unde parchez masina cand merg acasa , vin aici pentru ca exista niste pensionari de la niste blocuri care le dau mancare mereu .

Caini sunt extrem de agresivi , nu numai ca te-ar musca , dar cred ca te-ar si manca dupa daca is mai multi si mereu sunt cate 7-8 . Mereu trebuie sa car cu mine un par sanatos ca sa pot trece de ei . Azi au muscat un tip destul de rau chiar inainte sa ajung eu , noroc ca au auzit altii si l-au salvat . Cand am ajuns au zis aia ca si pe medicul de pe smurd era sa il muste .

Pana acum am sunat peste tot unde se putea , am facut nenumarate plangeri , am vorbit cu persoanele care ii hranesc (dobitoci peste masura de altfel , imi spun ca respectivi caini nu is agresivi ca lor nu le face nimic ) .

Solutie testata:

- se cumpara crenvusti, un kilogram, doua, cinci in functie de buget si de numarul de caini;

- se cumpara antigel (din magazin auto)

- se cumpara o siringa, cat mai mare

Se injecteaza antigelul in crenvusti, si se da la caini.Nu stiu detalii, de ce mor, etc, plm, dar cam intr-o saptamana, faci curat in zona aia.

Link to comment
Share on other sites

Senzational cati coiosi si curajosi in spatele unei tastaturi ... cu cati tigani te-ai batut tu ma ? In alta ordine de idei daca omori unu ampulea ca esti tu jmeker iei parnaie, odata ajuns in parnaie devii o curva mica.

Cati caini ai otravit tu ma sa dai sfaturi altora sa omoare prin otravire alte fiinte ?

Cu un topic de acest fel ies toti idiotii de pe forumul asta in fata cu solutii care de care mai radicale.

Hai sictir imi faci scarba !

,,Hai sictir,, =)) ,,ampulea ca esti tu jmeker iei parnaie,, :)) Dude esti rrom ca vad ca te simti jignit ? Aici se accepta greselile de ortografie dar nu si ,,limbajul,, yahoo/facebook/hi-jet etc.

9. Discriminarea este oarecum permis?, deci nu da?i report inutil.

Cum s? te integrezi printre noi?

Aici sunt foarte mul?i oameni plictisi?i ?i pu?i pe scandal. Mai întâi cite?te ce scriu membrii activi, f?-?i o idee despre cum merg lucrurile în comunitatea noastr? dement?, iar apoi vei ?ti dac? vrei sau nu s? faci parte ?i tu.

Dup? cum spuneam, aici se fac discrimin?ri de toate felurile, inclusiv sexiste.

Dac? ?i se pare c? regulile nu sunt o problem? pentru tine, ?i le po?i respecta, te po?i înregistra.

Pentru a afla mai multe viziteaza: https://rstcenter.com/forum/59818-regulamentul-forumului-ro.rst

Eu iti zic prieteneste sa vizitezi varianta moldoveneasca al acestui forum, cel putin pentru un moment, este in curs un program de integrare a boraciunilor (ciori) prin care se v-a creea special o varianta in limba lor, asta in caz ca ar avea.

Edited by Blackvein
Pentru o cioara
Link to comment
Share on other sites

De ce ma, tu esti cioara ? Eu am batut zeci de tigani. Daca nu crezi, intreaba nunchaku meu

Hai sictir tu.

// edit: tiganii nu trebuie omorati. trebuie pusi sclavi, asa cum au fost inainte.

Tu citesti invers rau ma.

Nu sunt cioara spuneam ca daca omori unu din greseala te duci la parnaie. Esti gata sa mergi la parnaie ma ?

Omorati facuti sclavi cum vrei tu mai citeste odata si te calmeaza ca iti plesneste ceva dracu si mai avem nevoie de tine pe aici cu sfaturi.

Iar cu cati tigani te-ai batut tu nu ma intereseaza intrebarea era pentru Black, daca simti nevoia sa te dai mare ca esti prieten cu nunchack ul tau sa fii sanatos.

Suntem putin cam la extreme noi romanii nu esti de acord ?

Respect.

Link to comment
Share on other sites

Solutie testata:

- se cumpara crenvusti, un kilogram, doua, cinci in functie de buget si de numarul de caini;

- se cumpara antigel (din magazin auto)

- se cumpara o siringa, cat mai mare

Se injecteaza antigelul in crenvusti, si se da la caini.Nu stiu detalii, de ce mor, etc, plm, dar cam intr-o saptamana, faci curat in zona aia.

Antigelul le blocheaza rinichii

Link to comment
Share on other sites

,,Hai sictir,, =)) ,,ampulea ca esti tu jmeker iei parnaie,, :)) Dude esti rrom ca vad ca te simti jignit ? Aici se accepta greselile de ortografie dar nu si ,,limbajul,, yahoo/facebook/hi-jet etc.

9. Discriminarea este oarecum permis?, deci nu da?i report inutil.

Cum s? te integrezi printre noi?

Aici sunt foarte mul?i oameni plictisi?i ?i pu?i pe scandal. Mai întâi cite?te ce scriu membrii activi, f?-?i o idee despre cum merg lucrurile în comunitatea noastr? dement?, iar apoi vei ?ti dac? vrei sau nu s? faci parte ?i tu.

Dup? cum spuneam, aici se fac discrimin?ri de toate felurile, inclusiv sexiste.

Dac? ?i se pare c? regulile nu sunt o problem? pentru tine, ?i le po?i respecta, te po?i înregistra.

Pentru a afla mai multe viziteaza: https://rstcenter.com/forum/59818-regulamentul-forumului-ro.rst

Repet nu sunt tigan ii urasc de moarte, toata copilaria mi-a fost distrusa de ei si de comportamentul lor deviant.

Cred ca este ok acum sa scoti limba din curul membrilor activi eu spun ca imi faci sila prin declaratiile tale aberante ... tu ma faci tigan ... plm ce dracu sa mai discut cu tine ?

Link to comment
Share on other sites

Tu citesti invers rau ma.

Nu sunt cioara spuneam ca daca omori unu din greseala te duci la parnaie. Esti gata sa mergi la parnaie ma ?

Omorati facuti sclavi cum vrei tu mai citeste odata si te calmeaza ca iti plesneste ceva dracu si mai avem nevoie de tine pe aici cu sfaturi.

Iar cu cati tigani te-ai batut tu nu ma intereseaza intrebarea era pentru Black, daca simti nevoia sa te dai mare ca esti prieten cu nunchack ul tau sa fii sanatos.

Suntem putin cam la extreme noi romanii nu esti de acord ?

Respect.

Va trebui sa folosesc expresia ,,LOL,,:

Nu ne plictisi cu chestii ieftine, posta mizerii de programe bindate ?i nu te lua în gur? cu lumea doar ca s? ie?i în fa??.

?i NU PUPA ÎN CUR administratorii.

Imi pare rau pentru marimea caracterelor dar trebuia sa fie mare ca sa vada atat romanul cat si tiganul, pardon rromul.

Edit: Inca rad de la partea cu: ,,Respect,, =))

Edit 2 : Cred ca ai inteles gresit... Scrie: ,,comunitatea noastr? dement?,, nici decum: ,,satra noastra de tiganii,,

Edited by Blackvein
Link to comment
Share on other sites

Va trebui sa folosesc expresia ,,LOL,,:

Nu ne plictisi cu chestii ieftine, posta mizerii de programe bindate ?i nu te lua în gur? cu lumea doar ca s? ie?i în fa??.

?i NU PUPA ÎN CUR administratorii.

Imi pare rau pentru marimea caracterelor dar trebuia sa fie mare ca sa vada atat romanul cat si tiganul, pardon rromul.

Edit: Inca rad de la partea cu: ,,Respect,, =))

Tu tot bou o sa mori bietul de tine, am spus Respect lui Tex ca are dictai reputatia si nr de posturi. Pun pariu ca desktopul tau este BLISS ca ai inceput sa bati rau campii.

Vad ca deja ai inceput cu "nu ne plictisii" ai nevoie de altii sa iti sara in ajutor sau imi pare ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

hai close ca va intindeti la basini degeaba, asta ca sa nu dau o serie de warnuri.

In legatura cu problema cainilor au fost date aici destule solutii.

Acum la culcare toti, ca maine aveti scoala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...