Jump to content
Sparcsi

Un program de afiliere cunoscut

Recommended Posts

2Parale este prima si cea mai mare retea de marketing afiliat din Romania.

Cum functioneaza:

Fie ca ai un site, te pricepi la marketing online, programare sau reusesti sa-ti convingi prietenii sa cumpere ceva, prin 2Parale castigi bani.

Inscrie-te ca afiliat si:

* Castigi bani recomandand produse si servicii

* Primesti suport pentru optimizarea veniturilor

* Ai acces la zeci de campanii

Alte informatii: multe site-uri din Romania care se ocupa cu vanzari de produse sunt prezente pe acest site.

Inregistrare:

http://2parale.ro/

//editat: Fara linkuri cu ref.

Edited by M2G
Link to comment
Share on other sites

L-am testat si eu acum vreo 2 ani.Converteste foarte prost avanad in vedere traficul romanesc.

Se laudau bloggerii ca fac zeci de mii de euro pe luna din 2 parale.

Poate n-au fost buni 1K de unici care i-am trimis timp de o luna si au generat o vanzare.

Am vazut pe la televizor oameni cu ocupatia "blogger" care spuneau ca si-au devzoltat o afacere din blogul lor romanesc cu programele de afiliere.Merg cel mai bine blogurile cu 20M alexa, astea unde scriu ce au mancat de dimineata si comenteaza alti bloggeri cum ca blogosfera romaneasca e geniala si citita.Oamenii cu bloguri gen vasilepopescu.eu au milioane de vizitatori pe zi.

Uite-l si pe asta:

Colaborarea cu 2Parale mi-a oferit oportunitatea de a intra în contact cu multe persoane din afiliere & online ?i de a cre?te pe plan profesional. Generând vânz?ri lunare de peste 125.000 lei, 2Parale este o surs? de venit constant?, atât pentru mine, cât ?i pentru 2Parale ?i advertiser.

Castiga peste 125.000 lei pe luna din The simplicity of LiFe

Intr-un cuvant - hai sictir cu programele tale de afiliere si blogosfere.

Link to comment
Share on other sites

Uite-l si pe asta:

Colaborarea cu 2Parale mi-a oferit oportunitatea de a intra în contact cu multe persoane din afiliere & online ?i de a cre?te pe plan profesional. Generând vânz?ri lunare de peste 125.000 lei, 2Parale este o surs? de venit constant?, atât pentru mine, cât ?i pentru 2Parale ?i advertiser.

vezi ca te bate ceva in ceea ce ai scris, alea sunt vanzari generate lunar nu venituri.

Link to comment
Share on other sites

Am fost de ambele parti a 2Parale, atat ca afiliat cat si ca publisher (advertiser). Prb lui este asemenea curvelor de la Paris, toata lumea le lauda dar nu le-a f. nimenea. Asa si 2parale, toata lumea se lauda ca obtine rezultate, dar nimeni nu vede cash-ul. Poate cei mai castigati sunt cei de la 2Parale, le-a ajuns suficient sa-si faca birouri frumoase, salarii grasane etc.

Link to comment
Share on other sites

Au si cei de la emag profitshare.ro, daca designul nu rupe gura targului pagina e destul de "tzapana" la functionalitate si structura.

Eu o folosesc cand mai cumpar de la ei una alta (de cand am cont (4 luni) ) am tras inapoi 164 lei

1. Are destul de multe firme bagate (inafara de emag)

2. Nu se merita facut un site sa castigi bani din ref (parerea mea)

Offtopic:

1. Fiti mai nationalisti. Noi putem face din Romania o tara mai buna.

2. Nu avem site-uri mari (internationale) pentru ca noi nu stim sa gasim investitori. Oameni talentati avem. Numai pe acest forum sunt o multime care gasesc probleme in sisteme ca yahoo, google, paypal si sunt convins ca daca ar avea sustinere multi ar putea ajunge sa aiba realizari mari.

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa si castigi bani la modul simtitor, mergi pe CJ, Linkshare si AA.

Uitati de 2P si Conv ca e pierdere de timp, sau poate daca aveti vreun dotro la nivel de SATI

Si apropos de ce spunea behave mai sus, nu vreau sa fiu nationalist cu maimute corporatiste care taie comisioane in sistem ca asa vrea p lor sau ca au directiva de a reduce din costuri cu afiliatii, sau cu advertiseri care platesc "fraierii" care genereaza ROI pt ei in platforme de afiliere cand isi aduc aminte. Sau cand trebuie sa-mi fac nsh ce PFA, sau forma juridica legala ca sa mai tai 16% din bani. Prefer sa ma .. pe nationalism in cazul asta si sa-mi vad interesul direct.

Daca vrei sa iti tii conversion-ul sau 2P doar ca sa mai scazi din pretul produselor achizionate de tine sau prieteni e ok, insa ca money-making scheme este ridicol sa vbm de asemenea mizerii.

Nici nu prea inteleg cum de a ajuns thread-ul asta aici cu link de aff pe 2P initial, dar ma rog.

Edited by bodyporkul
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...