Jump to content
valcea1

Kaspersky Internet Security 2013

Recommended Posts

Vreau sa stiu si eu parerea voastra referitoare la aceasta suita de securitate.

Daca merita sa o folosesc, daca te protejeaza de virusi malware si nebuniile de pe net din ziua de azi, daca isi

face treaba impotriva lor.Stiu ca lab kaspersky cei de acolo au descoperit in ultimul timp cei mai periculosi virusi.

Astept parerea voastra!

Link to comment
Share on other sites

[Rent a Hacker] Can ANYONE bypass Norton / Norton Internet Security??* $2,500+ CASH

https://rstforums.com/forum/59027-rent-hacker-can-anyone-bypass-norton-norton-internet-security-2-500-cash.rst

daca nimeni nu reusise sa treaca de ws.reputation.1 de la norton atunci ...

Pe mine ma intereseaza parerea despre Kaspersky Internet Security 2013 nu balariile tale.

@ restu' multumesc de parere!

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare cel mai bun de pe piata.

Am instalat acum cateva zile Bitdefender cu liceenta si in momentul in care am vrut sa instalez Nvidia Tegra Developement Kit, mi-a zis ca fisierul de install e suspicios. I-am zis sa ii dea allow dar l-a blocat si nu am mai putut sa il scot de la block sub nici o forma. M-am uitat prin optiuni si nu am gasit cum pot sa ii dau drepturi de rulare fisierului asa ca am sters antivirusul. :) Poate nu stiu eu sa il folosesc bine pentru ca am fost obisnuit cu KIS dar mi se pare absurd sa nu pot sa rulez ceva chiar daca vreau pentru ca il considera el periculos(si era soft de la nvidia :|).

KIS mi se pare mai bun.

Link to comment
Share on other sites

E bun Kaspersky. Cel putin cand il aveam eu detecta si cea mai mica urma de virus, dar la capitolul firewall e varza. A trebuit sa-mi bag ESET pentru ca luam flood si daca stii cum sa configurezi firewall-ul bine nici nu mai e nevoie sa detecteze sau nu virusii. Poti folosi sandboxie si daca e vorba despre un spyware tu trebuie sa-i dai allow ca sa aiba acces la internet, implicit la ce care l-a facut. Daca vrei sa mergi pe Kaspersky e foarte bine, doar ca mi se pare enervant sa-mi detecteze orice hack tool.

Link to comment
Share on other sites

E bun Kaspersky. Cel putin cand il aveam eu detecta si cea mai mica urma de virus, dar la capitolul firewall e varza. A trebuit sa-mi bag ESET pentru ca luam flood si daca stii cum sa configurezi firewall-ul bine nici nu mai e nevoie sa detecteze sau nu virusii. Poti folosi sandboxie si daca e vorba despre un spyware tu trebuie sa-i dai allow ca sa aiba acces la internet, implicit la ce care l-a facut. Daca vrei sa mergi pe Kaspersky e foarte bine, doar ca mi se pare enervant sa-mi detecteze orice hack tool.

Multumesc pentru parerea ta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...