Jump to content
llegionl

Cum să obții 5000 de fani pe pagina de Facebook fără a cheltui nici un ban

Recommended Posts

Dac? ave?i mult timp liber exist? ?i metode mai simple ?i mai ieftine de a avea o pagin? cu 5000 de fani. Zilele trecute am fost suprins s? v?d c? cineva pe care îl credeam prieten ?i-a convertit profilul personal într-o pagin? pentru un brand. De?i trecerea de la profil la pagin? se justific? dac? ai f?cut un cont personal pentru o firm? ?i dup? ?i-ai dat seama c? ai nevoie de fapt de o pagin?, în cazul fostului prieten el doar a vrut s? ajung? la câ?i mai mul?i prieteni pentru a transforma ulterior profilul în pagin?.

Metoda e simpl?, începe cu crearea unui cont personal de Facebook, de exemplu Facebook.com/gigi.popescu. Urmeaz? ad?ugarea de prieteni, cuno?tin?e, anonimi, nu conteaz?, scopul e s? ajungem la 5000 de prieteni, limita maxim? admis? de Facebook. Este posibil ca atingerea pragului de 5000 de prieteni s? dureze ceva timp, pentru c? dac? adaug?m prea multe persoane pe Facebook într-un interval scurt de timp ?i ace?tia nu ne recunosc ca prieteni sau mai r?u, spun c? nu ne cunosc Facebook ne blocheaz? contul de Facebook. Detalii…

Lovitura de gra?ie – dup? ce am ajuns la limita maxim?, 5000 de prieteni, ne convertim profilul personal de Facebook într-o pagin?, de exemplu Facebook.com/ceamaibunabere, folosind aplica?ia de conversie profil – pagin? oferit? chiar de Facebook.

Procesul e cam gata, ne putem l?uda acum c? avem o pagin? de Facebook cu 5000 de fani, ba poate chiar trimitem ?i un comunicat de pres?. În continuare putem trimite comunicate plictisitoare despre cât de iubit e brandul nostru pe Facebook.

AICI E APLICATIE DE CONVERSIE DE LA USER LA PAGINA:https://www.facebook.com/pages/create.php?migrate

AICI E SURSA:Cum s? ob?ii 5000 de fani pe pagina de Facebook f?r? a cheltui nici un ban - Marius Sescu

Metoda cu addmefast aduce likeuri dar mai multi de jumatate sunt boti.am o pagina cu 1k de likeuri si daca vad 4-5 persoane un post.

Cu metoda asta am incercat pe un cont cu 200 de prieteni si a mers.

Spor la treaba.

//Daca am incalcat vreo regula rog un admin sa stearga postul

Link to comment
Share on other sites

Exista vreo metoda sa adaug prieteni fara a fi blocat ?

Mi-au suspendat contul de 3 ori, desi nu am adaugat decat maxim 10 persoane de fiecare data inainte sa fiu blocat.

Chiar daca pe unele persoane nu le cunosc, nu abuzez de acest serviciu.

Este extrem de frustrant sa fi blocat. In concluzie, pot face ceva in acest sens ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...