Jump to content
bogdy2k

Top Ten Antivirus 2013

Recommended Posts

Aici o sa va arat un top al celor mai bune programe tip Antivirus de pe piata la ora actuala.

381best_antiv.png

Mai jos va las unele siteuri de unde puteti descarca BitDefender 2013.

Download > GOOGLE via TORRENT

Sa va trimit la legatura directa de download aveti aici cateva siteuri de unde il puteti descarca cu ajutorul torrentului

Download Link direct

1. Click

2. Click

3. Click

Edited by bogdy2k
Link to comment
Share on other sites

Eu am folosit BitDefender 30 de zile, cat a fost perioada trial, m-am chinuit doar un pic sa-l crack-uiesc si nu mi-a iesit si n-a mai insistat. Pot sa afirm ca-si merita prima pozitie BitDefender. Acum folosesc Kaspersky pentru ca e mai usor de crack-uit.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca unul dintre cele mai bune nu a fost inclus in acest top. NOD32

Ti se pare tie ca este unul dintre cele mai bune. Daca nu a fost inclus, inseamna ca merita sa nu fie inclus. Testele celor de la av-comparatives.org sunt foarte relevante si se bazeaza pe date exacte.

Link to comment
Share on other sites

Ti se pare tie ca este unul dintre cele mai bune. Daca nu a fost inclus, inseamna ca merita sa nu fie inclus. Testele celor de la av-comparatives.org sunt foarte relevante si se bazeaza pe date exacte.

Probabil ca nu ai observat ca in ultimul report de pe av-comparatives.org se afla si ESET in primele 6.

Link to comment
Share on other sites

eu am avut Norton 360 vreo doi ani si eram multumit pana am primit cadou un kk de virus si l-am sters cu bitdefender 2013.

asa ca iute pe siteuri chinezesti si am luat lic cu 8 euro . pot sa zic ca e mai usor ca Norton si tine curat computerul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...