Jump to content
ben20

Logouri,webdesign,photomanipulare,editare etc.

Recommended Posts

Unde e un loc bun de a incepe asa ceva ? trebuie neaparat sa fac niste bani cu photoshopu asta . Nu vreau sa incerc fievrr pentru ca acolo pana da cineva de tine.. te uit D-zeu si atunci nu stii sigur.Cash momentan nu am sa fac un domeniu etc, dar nu vreau sa para nici cheap gen " xxx.blogspot.com".

Link to comment
Share on other sites

Hai ca am incercat un design pe 99design la un tricou vedem daca e sa castig , caut cele mai mici preturi si unde sunt chiar 0 asa poate am vreo sansa.

https://99designs.com/t-shirt-design/contests/charter-fishing-t-shirt-needed-213271

MichaelFree io's

Voi ce credeti ?

L-am scos ca sa l editez, ca mi au dat niste indicatii :X:X:X sunt asa entuziasmat

Edited by ben20
Link to comment
Share on other sites

Hai ca am incercat un design pe 99design la un tricou vedem daca e sa castig , caut cele mai mici preturi si unde sunt chiar 0 asa poate am vreo sansa.

https://99designs.com/t-shirt-design/contests/charter-fishing-t-shirt-needed-213271

MichaelFree io's

Voi ce credeti ?

L-am scos ca sa l editez, ca mi au dat niste indicatii :X:X:X sunt asa entuziasmat

Nu te sfatuiesc sa te crezi castigator doar cu un design. Sunt multi designeri buni pe 99designs. Nu te astepta sa castigi din prima.

Link to comment
Share on other sites

Tocmai daia nu prea sunt fanu acestor site-uri , trebuie sa castig ca altfel raman fara bani :) de acea aleg cele mai mici preturi si unde sunt cei mai putini.

Am o nedumirer spre ex. omu asta mi-a cerut sa ii integrez o barca, dar site nu permite sa luati imagini fara sa aveti licenta :| cum fac ? ca am vazut ca multi folosesc sunt si locuri speciale unde pot gasii si pune fara sa imi fac griji ?

Edited by ben20
Link to comment
Share on other sites

Gratis ? eu nu prea am bani de aruncat.. stiu ca daca iau de aici si castig ajung pe plus dar nici asa...

Daca ai experienta si mai mult de 18 ani de ce nu cauti o firma la care sa te angajezi? Se gasesc firme care iti ofera un salariu cat de cat decent. Ne arati si noua 2-3 creatii de ale tale? :)

P.S

Stii engleza? Daca da citeste termenii si conditiile.

Iar daca nu stii engleza apucate de invatat sau de sapat gropi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...