Jump to content
RGuy

LR e down.

Recommended Posts

Banii aia exista cat timp se poate cumpara ceva cu ei , exista ca moneda si valoare cat exista LR . LR nu mai exista , nu mai exista nici banii . Totul e virtual ,ca orice moneda . Daca erau bani "palpabili" nu aveati nevoie de site-urile care se ocupa de exchange ,va duceati la banca si ii bagati in buzunar . Aceste site-uri erau doar intermediari intre cel care "vindea" LR si cel care "cumpara" LR . Deci 1 dolar LR ajungea in buzunarul vostru si capata valoare doar daca il platea o persoana cu o moneda reala (mai bine zis ,o moneda impozitata ,pentru ca de fapt si banii din bancile reale sunt tot virtuali ).

Concluzia , nu o sa primeasca nimeni niciun ban pentru ca ei nu exista si nu cred ca fabrica Obama bani pentru voi .

Fix aceeasi poveste este si cu bitcoin .

Link to comment
Share on other sites

in declaratia de presa a procurorului de caz a zis ca e un numar de telefon unde lumea poate suna si se va face, atentie se va face tot posibilul sa dea bani inapoi.

idea e ca si eu aveam cont si nu aveam datele mele reale, si ca mine sunt multi, deci bani daca ii vor da o sa iti ceara un numar mare de documente si se vor da pe acelasi nume care e si contu. dar parerea mea la cate conturi au blocat prin cypru,rusia,costa rica, bani au de unde sa ii dea, dar poate dupa ce se termina procesu. bani aveau si baieti de la LR poate cumva pacalesc sistemu american si reusesc sa puna sistemu sus dar cu verificare de cont cum vor americani

Link to comment
Share on other sites

Pentru 100 euro ai vostrii,aia nici macar nu se uita. Ei consuma 100 euro in 2 secunde..

Ma bucur ca nu mi-am facut cont lr :X

Lapticul si biscuitii nu se cumpara cu LR... Ce stii tu; mai ai de crescut ca sa inveti mai multe

Link to comment
Share on other sites

Lr a avut aceeasi sfarsit ca si megaupload

Si megaupload a revenit, dar nu oficial.

Si TPB a patit la fel, dar a revenit.

Unele lucruri sunt facute, doar de ochii lumii, oferind un anumit mesaj.

Acelasi lucru se poate intampla si cu LR.

Poti vedea si altfel lucrurile:

serverele de la lr nu au fost confiscate. baza de date cu userii nu o au cei de la fbi sau cei implicati.

in schimb, autoritatile fac "gargara" ca sunt persoane care isi vor banii inapoi, asa ca fac ei pe dracu in patru ca sa faca rost de baza de date pe motiv de a "restitui banii", astfel amenintandui pe cei de la LR, ca in caz contrar, ...etc

Nu ai de unde stii, sunt doar speculatii, va dura ceva timp pana se afla ce se va intampla intradevar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...