Jump to content
MuitzaHackYard

HackYard Leak, niste cretini.

Recommended Posts

M-am gandit sa fac unpic de informati publice de pe forumul celor de la hackyard.

HackFutai a avut probleme cu o echipa de hasceri numita isecenter, nu ma intereseaza nici isecenter nici hackgard.

Avand in vedere ca am cont in hackyard, dar retardati de ps-axl, Wubi & DarkyAngel[Te mai trimite ma-ta la culcare la ora 11 ? ] nu isi dau seama cine sunt, am sa fac niste topic-uri publice din forumul lor.

Incepem astazi cu:

Membrul: 0x0A *** l-a atacat "dur" (dupa parerea mea) pe https://rstforums.com/forum/members/wildchild/ prin acest post de pe formu' de la hackfutaiard.

UUrEkWT.png

Voi reveni cu alte topic-uri din hackgard, TERIBILA experienta.

Edit*: Acum o sa vina intelectualul DarkyAngel, Wubi sau ps-axl sa comenteze in acest topic, nu-i nimic o sa ne distram. !

LE: Imi pare bine ca ti-ai pierdut banii de pe LR, suji pula si mori (WUBI).

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Tu cine mai esti ma ?

Ai fost in HY si ti-a fost sters contul pentru inactivitate si te "razbuni" facand publice posturi ?

tu taci acolo ca esti pe o mana cu ps axl

Hai sa facem revolutie

Sa vedem cate likeuri strang,

Muie Hackyard

Edited by wtf123
Link to comment
Share on other sites

Tu cine mai esti ma ?

Ai fost in HY si ti-a fost sters contul pentru inactivitate si te "razbuni" facand publice posturi ?

Nu domnule, eu inca sunt in HackGard, inca am username. Stai linistit, o sa le dau muie non-stop.

Edit*: Cer suspendarea titlului de VIP al utilizatorului Wubi de pe acest forum, sau BAN permanent pentru "vorbit pe la spate" in pastele mati.

Edited by MuitzaHackYard
Link to comment
Share on other sites

tu taci acolo ca esti pe o mana cu ps axl

Sa vedem cate likeuri strang,

Muie Hackyard

Ce vorbesti ma? Cum adica sunt pe o mana cu ps-axl ? Sunt in Hy dar asta nu inseamna ca vreau raul cuiva sau sunt impotriva rst-ului. Nu comenta daca nu stii.

PS: ma abtin sa nu injur pentru ca nu vreau sa zica lumea ca nu sunt educat

Edited by florin_darck
Link to comment
Share on other sites

Doamneee ce ati ajuns sa face-ti... sunteti incredibili fratilor, meritati un PREMIU! Va ofer eu unul... sa ne suge-ti pula (aia care ne vorbiti pe la spate, stiti voi cine)

Mai terminati-va cu toate prostiile astea si nu mai futeti menta aiurea. Face-ti ceva util daca face-ti, nu stati si numai comentati aiurea!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...