Jump to content
EvilPr0xy

Primul meu deface

Recommended Posts

ZeroDoi, crezi ca e nevoie, sa-l injuram? cred ca mai bine ar fii, sa-i explicam cum sta treaba, dai un deface, dar te gandesti inainte ca cineva a muncit mult sa ridice pagina, si tu mare branza dai repede deface, minte slaba!

Stai linisit ca nu te-a intrebat nimeni nimic .... ai chef de cearta sau vrei sa faci multe postari ... ???

Copilu na facut nimic interesant , metoda a fost postata pe forum ... a cautat un ip in lista aia de ip-uri a intrat in /wp-admin/ a scris admin : admin si aia fost ...

A muncit o pl ... pierde timpu pe net in loc sa mearga la scoala ....

Mare sula de bascula ce a facut

Daia a ajuns tara asta de cacat ... ca toti pusti gaozari vor sa ajunga hackeri sa vanda casa poporului pe ebay si sa sparga bancomate ..... in loc sa mearga scoala sa invete bun si sa se ingajeze la un loc de munca unde cacaturile care le face pe net sa le faca pe bani ..... daca vrei sa il inveti ceva invatal asta ..... nu cum sa sparga site-uri sa fie prins de politie

Link to comment
Share on other sites

"Cosul de gunoi" si "Cele mai penale posturi" nu sunt de ajuns, ne mai trebuie o categorie: "Cele mai de cacat posturi".

Cred ca mai de graba e nevoie de o categorie "speciala" pentru useri "speciali". Nu doar pentru posturi "speciale". Ceva intre registered user si banned.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...