Jump to content
ZeroDoi

Site-ul meu de Seriale Online GRATIS

Recommended Posts

Toti uploaderii de filme/seriale online "au combinatii" cu ei ,am si eu vreo 3 cunostinte,parerea mea e sa ai mare grija cu ei,la un potential viitor proces voi o beliti mai tare decat ei...Ii doare in cur daca au tos-ul bine structurat ei vor scapa ca nu-si asuma nimic din continutul uploadat,doar fac bani pe urma voastra,dar log-urile raman acolo.

Link to comment
Share on other sites

Toti uploaderii de filme/seriale online "au combinatii" cu ei ,am si eu vreo 3 cunostinte,parerea mea e sa ai mare grija cu ei,la un potential viitor proces voi o beliti mai tare decat ei...Ii doare in cur daca au tos-ul bine structurat ei vor scapa ca nu-si asuma nimic din continutul uploadat,doar fac bani pe urma voastra,dar log-urile raman acolo.

Exista si posibilitatea asta ... dar ia gandeste putin .... megauploud cand a fost inchis ... de lau prins pe ala ... ce sa intamplat cu el ???

L-au bagat la inchisoare .... si nu sa auzit ca un utilizator al site-ului sa fie arestat sa sa fie pus sa plateasca ... e putin probabil sa le faca la utilizatori ceva... ei sunt responsabili ca pun la dispozitie utilizatorilor posibilitatea sa urce filme si muzica acolo ...

alezu2000

Ms de logo e dragut dar cred ca ar trebuii unul dreptunghiular ... se incadreaza mai bine ...

Link to comment
Share on other sites

Eu doar ti-am spus parerea mea,nu o fac pe bunul samaritean din partea mea poti pirata cat vrei tu atata timp cat nu furi ceva de la mine :D

p.s. : Imi place design-ul e simplist :D

eusimplu - ce legatura are securitatea cu piratatul ?

Daca cineva vrea sa se ascunda, sa poata pirata linistit, o poate si face. Cu toate ca nu este cazul ca simplu uploader.

Link to comment
Share on other sites

Cateva sugestii :)

1.Schimba banner-ul ala de sus cu "like us on facebook" ,e site de seriale si bannerul da impresia ca ar fii un site de machiaje si parfumuri de femei

2.Cred ca ar arata mai bine daca ordonarea episoadelor ar fii crescatoare

Adica sa apara EP 1 ,ep 2 ,ep 3 etc , tie iti apare ep 24, ep 23 ,ep 22 [sper ca intelegi ce vreau sa zic ]

3.Limita aia de 3 ore ai pus-o tu ? mai bine ai scoate-o ,sunt multe site-uri fara limita,ai pierde vizitatori :) m-am uitat aseara la cateva episoade din 2and a half men si mi-a aparut ceva de genul sa astept 3 ore sa pot viziona urmatorul ep , am uitat sa fac print!

4.Baga neaparat boardwalk empire in lista :))

Link to comment
Share on other sites

Cateva sugestii :)

1.Schimba banner-ul ala de sus cu "like us on facebook" ,e site de seriale si bannerul da impresia ca ar fii un site de machiaje si parfumuri de femei

2.Cred ca ar arata mai bine daca ordonarea episoadelor ar fii crescatoare

Adica sa apara EP 1 ,ep 2 ,ep 3 etc , tie iti apare ep 24, ep 23 ,ep 22 [sper ca intelegi ce vreau sa zic ]

3.Limita aia de 3 ore ai pus-o tu ? mai bine ai scoate-o ,sunt multe site-uri fara limita,ai pierde vizitatori :) m-am uitat aseara la cateva episoade din 2and a half men si mi-a aparut ceva de genul sa astept 3 ore sa pot viziona urmatorul ep , am uitat sa fac print!

4.Baga neaparat boardwalk empire in lista :))

Multumesc pentru sugestii .....

1.Sus acolo am pus bannerul ala ca nu aveam ce sa punsi decat sa las locul gol am zis sa pun acolo ceva. am sa il schimb oricum ..

2.Cu ordinea eu zic ca e ok . ca atunci cand intri la un sezon normal e ca ultimele sezoane ar fi ok sa fie primele sus ca sa nu stai sa cauti la ultimele pagini ale sezoanelor ....

3. de limita aia nu stiu nimic , chiar te rog cand mai apare sa imi faci poze si sa imi dai eventual si niste coduri sursa daca poti sa vad ce si cum ...

4. era bagat si boardwalk empire dar nu stiu unde a aparut , oricum o sa fie pus la loc ...

5 . Acum tocmai am terminat de urcat ... am urca inca 12 episoade cu tot cu sezoane si zilele astea o sa mai urc inca vro 12 seriale la fel cu toate sezoanele lor ...

Link to comment
Share on other sites

am schimbat ip si nimic.

Am sters cookie si a mers

//edit

uita-te in astea 2 daca are vreo limita

<script type="text/javascript" src="http://serialetv.net/wp-content/jwplayer/jwplayer.js"></script>

<script src="http://videoseriale.com/js/jquery.allofthelights.min.js"></script>

Edited by daNNy.bv
Link to comment
Share on other sites

sincer am cautat pe acolo si singurele lucruri gasite sunt astea

/

(function(a,b,c,d){var e=a(B);a.fn.lazyload=function©{function i(){var b=0;f.each(function(){var c=a(this);if(h.skip_invisible&&!c.is(":visible"))return;if(!a.abovethetop(this,h)&&!a.leftofbegin(this,h))if(!a.belowthefold(this,h)&&!a.rightoffold(this,h))c.trigger("appear"),b=0;else if(++b>h.failure_limit)return!1})}var f=this,g,h={threshold:0,failure_limit:0,event:"scroll",effect:"show",container:b,data_attribute:"original",skip_invisible:!0,appear:null,load:null};return c&&(d!==c.failurelimit&&(c.failure_limit=c.failurelimit,delete c.failurelimit),

tre sa stau sa iau fiecare fisier in parte de la player ... sper sa gasesc ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...