Jump to content
Bone

Caut 2-3 Oameni

Recommended Posts

Daca te pot ajuta si servii cu ceva cu cea mai mare placere insa precizem ca nu am rooturi si php nu stiu si html doar lucruri invate in scoala deci nu mare lucru in rest celalate calitati le posed.

nu prea ai cu ce sa ma ajuti..apreciez ca macar recunosti ce stii si ce nu..

Link to comment
Share on other sites

Ban pls. Sau publicati-i IP-ul just in case. Nu vrem iar forumul offline.

ipul til public si eu..daca vrei..nu au ei treaba cu mine..stai tu relaxat..ce fac nu fac in tara. si pe langa toate astea. daca ai ceva cu mine spune, nu sarii cu ban pls. ca nu ai nici un motiv! te rog nu imi strica threadul!

Link to comment
Share on other sites

RST nu incurajeaza astfel de actiuni indiferent unde/cum/ce ai face .

Pentru binele tau ar fi ok sa stergi acest topic, ca o sa-ti iei ban :) .

nu cred ca este cineva obligat sa citeasca threadul meu sau sa posteze. si te rog sa precizezi care astfel de actiuni? va rog sa nu mai postati doar de dragul de a aduna posturi. daca cineva are intrebari PM, daca nu rog sa se abtina. multumesc

Link to comment
Share on other sites

Esti penal in pula mea , editeaza-ti rahaturiile de posturi , esti un pustan de 16 / 17 anisori

79.112.187.114 RCS/RDS

Country: Romania

State/Region: Suceava

City: Radauti

Revin cu edit: cu niste conturi + parole

doamne fereste..pt asta a trebuit sa intrii pe 3 conturi? si 2 emaile? tiam spus ca iti spun eu daca vrei sa stii. nu era mai usor sa intrebi? cat despre vocabularul tau..ar trebuii sa se autosesizeze un admin. iar despre varsta mea am 25 de ani. in rest fac bine..sunt sanatos..tu?

Link to comment
Share on other sites

bun si ce aveti voi de castigat daca primeste baiatu ban ? ia nu mai sariti cu gura aiurea si vedeti-va de treburile voastre nu sunteti obligati sa cititi, iar daca va intereseaza pentru ce are nevoie de 2-3 baieti intrebati-l frumos daca va intereseaza, iar daca nu, nu comentati aiurea!

Link to comment
Share on other sites

Asta nu e forum de recrutare pentru "2-3 baieti" pentru mizeriile voastre de "afaceri".

Prin faptul ca nu specifici pentru ce ai nevoie de ajutor si pentru ca ai mai si zis ca e vorba de lucruri ilegale ai ban. Sa nu te mai prind pe aici!

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...