Jump to content
Kabron

Stiri securitate

Recommended Posts

Ba, daca tot ii zona de offtopic, am zis ca merge perfect aici. Scuzati limbajul dar nu stiu cum sa o spun mai decent: Matt imi bag *** in spam-ul tau cu stirile de securitate :|

Incearca in pana mea sa te limitezi la cele care chiar conteaza si la cateva pe zi, daca bagi 100000 de stiri pe minut si nu apuc sa citesc nici macar pe prima nu inseamna ca ajuti cu ceva, hai, mc.

Link to comment
Share on other sites

Sa ii dea pm lui Zatarra cu toate stirile alea, el zicea ca lui ii plac si ca mai vrea :))

O ?i tu, nu vezi c? se chinuie omul s? fie b?gat în seam?, ca s? primeasc? mod?

Dac? ar ?tii cât de mult conteaz? cât aju?i pe ceilal?i membri în schimb pentru acest titlu... :-"

Link to comment
Share on other sites

Nu este problema mea ca nu iti place tie sa citesti Kabron.

Wildchild : E frumos sa vorbim fara sa ne cunoastem.

// Daca aveti ceva de comentat adresati-va administratorului Nytro.Sa facem topicuri despre altii stim cu totii "Kabron".

Du-te si ai grija de chat ca n-ai treaba pe forum.

Edited by Matt
Link to comment
Share on other sites

Nu iti place nu intra.Simplu.Aia 20-30 care intra si citesc sunt de ajuns.

Oh, imi pare rau de tine Kabron postezi atat de multe tutoriale si lucruri utile pe forum incat nu se vad de stirile mele intr-adevar..

Edited by Matt
Link to comment
Share on other sites

Matt,"problema" este targetul stirilor tale. Cei care au posturi putine si sunt nou-inregistrati, nu or sa le citeasca. Cei care suntem mai vechi, suntem inregistrati la site-urile care ofera stirile si le citim direct la sursa.

Eventual posti sa faci un thread sticky unde sa pui niste adrese unde se pot citi stiri.

Link to comment
Share on other sites

Matt,"problema" este targetul stirilor tale. Cei care au posturi putine si sunt nou-inregistrati, nu or sa le citeasca. Cei care suntem mai vechi, suntem inregistrati la site-urile care ofera stirile si le citim direct la sursa.

Eventual posti sa faci un thread sticky unde sa pui niste adrese unde se pot citi stiri.

Atunci de ce mai exista sectiunea "Stiri securitate" ? Eu am observat in saptamana in care nu am postat mai nimic ca se face acelasi lucru doar ca de alti useri printre care si Nytro.

Pentru ei de ce nu se face topic special ? Chiar asa antipatic va sunt? Pai o sa cam aveti de munca sincer.

// Si acum hai sa facem spam, ca asta stim cel mai bine, nu Kabron?

Edited by Matt
Link to comment
Share on other sites

Chestia e ca Matt posteza ceva mai multe stiri decat este necesar. Unele dintre ele sunt mai mult pe tema can-can decat de securitate...

Insa stirile bune (90% din ele) ridica mult nivelul de inteligenta al forumului. Eu nu am timp sa le caut asa ca-mi vine foarte bine faptul ca le gasesc pe toate adunate aici si le pot citi cand am timp liber.

Deci: keep up the good work!

Stirile postate de Matt si Nytro sunt printre singurele lucruri utile si legate de securitate de pe forum!

Link to comment
Share on other sites

Sus?in întocmai ce a scris yoyois.

E foarte bine c? se ocup? cineva cu post?rile legate de ?tiri.. toate puse într-un loc.. ce poate fi mai bun de atât? Când m? trezesc, îmi fac o cafea ?i citesc articolele.

Edited by H3xoR
Link to comment
Share on other sites

Da, e bine sa posteze, dar mi se pare ca a cam exagerat.Azi cand am intrat pe forum, jumatate din "Ultimele posturi" erau stiri postate de Matt.Ar fi bine daca s-ar putea face sa nu apare 'Stiri securitate' la ultimele posturi, fiind deja un tab facut pentru asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Da, e bine sa posteze, dar mi se pare ca a cam exagerat.Azi cand am intrat pe forum, jumatate din "Ultimele posturi" erau stiri postate de Matt.Ar fi bine daca s-ar putea face sa nu apare 'Stiri securitate' la ultimele posturi, fiind deja un tab facut pentru asa ceva.

O idee pe care am sustinut-o.

Link to comment
Share on other sites

Da, e bine sa posteze, dar mi se pare ca a cam exagerat.Azi cand am intrat pe forum, jumatate din "Ultimele posturi" erau stiri postate de Matt.Ar fi bine daca s-ar putea face sa nu apare 'Stiri securitate' la ultimele posturi, fiind deja un tab facut pentru asa ceva.

Mai adaug, daca chiar n-ai altceva de facut, poti posta si tutoriale, exploit-uri, tool-uri, poti ajuta membrii noi.

Edited by sensi
Link to comment
Share on other sites

Matt, nu ai inteles nimic, iar restul care urla cu tine in cor, sunt cei care nu sunt capabili sa spuna doua cuvinte pe chat fara sa injure. In ceea ce priveste activitatea mea pe forum, iar, nu te priveste, si nu, nu e vorba ca nu se vad posturile mele, este vorba stric despre ceea ce spunea si cineva mai sus. Am intrat astazi si tot first page-ul era ocupat de tine, nu spune nimeni sa nu postezi, din contra, eu spuneam clar ca poate ar trebui sa mai filtrezi putin informatia pe care o postezi si sa nu mai deschizi 50 de topicuri noi in mai putin de 10 minute, atata tot.

:)

Link to comment
Share on other sites

Matt, nu ai inteles nimic, iar restul care urla cu tine in cor, sunt cei care nu sunt capabili sa spuna doua cuvinte pe chat fara sa injure. In ceea ce priveste activitatea mea pe forum, iar, nu te priveste, si nu, nu e vorba ca nu se vad posturile mele, este vorba stric despre ceea ce spunea si cineva mai sus. Am intrat astazi si tot first page-ul era ocupat de tine, nu spune nimeni sa nu postezi, din contra, eu spuneam clar ca poate ar trebui sa mai filtrezi putin informatia pe care o postezi si sa nu mai deschizi 50 de topicuri noi in mai putin de 10 minute, atata tot.

:)

Am inteles, nu se poate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...