Jump to content
dustfeather

OWASP Romania Conference 2013

Recommended Posts

Va fi o conferinta de o zi, va incepe la ora 10 si vor veni in principiu programatori, oameni care lucreaza in security, studenti si cei interesati de aspecte de securitate IT. Avem in Politehnica o sala de 200 de persoane. Nu stim inca pana la ce ora tine pentru ca nu s-a terminat campania de Call for Pappers si nu stim cate prezentari vor fi si cat de lungi. (stim ca n-o sa dureze mai mult de 24h :P)

da chiar pana acum cate lucrari au fost inscrise

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, pe data de 25 octombrie 2013 va avea loc conferinta OWASP Romania 2013 in Bucuresti. Nu este perceputa nici o taxa si vrem sa vedem pe cat mai multi dintre voi acolo :). Detalii despre conferinta veti gasi aici: https://www.owasp.org/index.php/OwaspRomaniaConference si vor fi actualizate pe masura ce vom avea mai multe informatii referitoare la locatie, sponsori si speaker-i. ... - ...

S? m? ier?i dac? sunt patetic ?i îmi cer scuze pentru offtopic, dar am ?i eu o întrebare: De ce nu se traduce întru totul con?inutul de pe OWASP în Limba Român??

Link to comment
Share on other sites

S? m? ier?i dac? sunt patetic ?i îmi cer scuze pentru offtopic, dar am ?i eu o întrebare: De ce nu se traduce întru totul con?inutul de pe OWASP în Limba Român??

Cred ca nu exista interes din partea noastra a romanilor. Owasp este non-profit. Daca vrei sa le intinzi o mana de ajutor celor de acolo, or sa fie foarte incantati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...