Jump to content
koruno.php

Vand coduri UKASH discount 50%

Recommended Posts

Am platit pentru 2 coduri de 100 euro, a zis ca mi le da in 10 minute, asta a fost acum 40 de minute. Voi edita postul daca se schimba ceva.

Se pare ca ti`ai luat teapa .... si eu am platit pt un cod de 100euro si vad ca nu mai raspunde ,se fac app 2 ore ... din ce am observat pe forum teparu e srecord_rst@yahoo.com ,daca dati un search o sa cititi mai multe despre el !

...Vasile citeste PM si da`mi add !

Imd revin si cu dovezi !

Edited by lukas.luci19
Link to comment
Share on other sites

Ban permanent pentru frauda cu instrumente de plata online. In regulament este stipulat ca se da ban permanent pentru asta.

E simplu, ukash este un instrument de plata online, ca si paypal. Nu ai cum sa dai utilizatorilor 1000 de euro pe UKASH si ei sa-ti plateasca 500, daca sunt banii tai iar tu nu esti retard.

Va recomand sa NU FACETI deal-uri cu oameni de genul pentru ca incurajati frauda si va puteti trezi fara account-uri si multe altele.

Om serios. Mi-a dat inca 3 coduri de 25, sper sa tina. Puteti lua de la el, e de incredere.

KohCGI 85.186.226.x [Find Latest Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]

koruno.php 85.186.226.x [Find Latest Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]

Ban permanent si tie. Nu se accepta lingerea de gaoaze, in special self-lickingul.

De asemenea, o sa inchid imediat threadul. Aici nu e loc pentru carderi si escroci, am avut multa bataie de cap din cauza lor.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...