Jump to content
Stfean_Iordache

Ajutor PPD

Recommended Posts

grecia plateste anpulea axeaza-te pe franta austria china usa si chiar si romania e ok (atentie ok ) ...momentan lucrez la 2 proiecte : 1 cu ppd ce l-am automatizat si mai are loc de îmbun?t??ire(chiar foarte multa), dar o sa o fac in weekend si unul cu pay per sign up ca sa zic asa...adica un cpa...aseara in total am facut 21$ plus contul de fb vandut la 17$ :)) ... abia astept primul payout :X... o sa imi trebuiasca un rdp pentru puncte, dar nu unul furat sa nu stau cu grija...

Link to comment
Share on other sites

Salut, poti sa imi explici si mie te rog frumos cum ai automatizat PPD'ul ? Sau cateva materiale pe care as putea sa le citesc in domeniu? Am destul de mult timp liber is mi-ar placea sa-l folosesc constructiv.

Ce site-uri sunt de incredere si pe care as putea sa le folosesc linistit.

Link to comment
Share on other sites

grecia plateste anpulea axeaza-te pe franta austria china usa si chiar si romania e ok (atentie ok )

China? serios? daca te uiti la ofertele pt china o sa vezi ca nu depaseste 0.50$/lead.

Daca vrei sa te axezi pe pin submit-uri(aka the best paying offers) iti recomand sa targetezi Franta,Germania,Austria,Australia,Norvegia,Spania,Italia.

Daca vrei sa te axezi pe survey-uri/install/download/etc.. iti recomand USA, ofertele se convertesc foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

China? serios? daca te uiti la ofertele pt china o sa vezi ca nu depaseste 0.50$/lead.

Daca vrei sa te axezi pe pin submit-uri(aka the best paying offers) iti recomand sa targetezi Franta,Germania,Austria,Australia,Norvegia,Spania,Italia.

Daca vrei sa te axezi pe survey-uri/install/download/etc.. iti recomand USA, ofertele se convertesc foarte bine.

Pai stii vreun site ce plateste toate survey-urile complete , alea cu PIN ? Dreamcash plateste 5.10$ pe un survey cu Pin ( Spania ),dar nu recunoaste toate completate.Din alea ce sunt acum de exemplu , doar 1 recunoaste .

Edited by bodostyle
Link to comment
Share on other sites

China? serios? daca te uiti la ofertele pt china o sa vezi ca nu depaseste 0.50$/lead.

Daca vrei sa te axezi pe pin submit-uri(aka the best paying offers) iti recomand sa targetezi Franta,Germania,Austria,Australia,Norvegia,Spania,Italia.

Daca vrei sa te axezi pe survey-uri/install/download/etc.. iti recomand USA, ofertele se convertesc foarte bine.

CH 1 1 100% $6.40 $6.40 $6.40

la ppd ch plateste binisor , aproape cat austria....

pe usa ma axez ca stiu ca am conversia cea mai buna , dar pe franta chiar daca din 1000 clickuri 30 downloadeaza aia 30 fac cat 6-700 de americani....de asemenea india are conversia chiar mai buna ca america , dar aia sunt saraci si dau doar 5 centi per download...

Salut, poti sa imi explici si mie te rog frumos cum ai automatizat PPD'ul ? Sau cateva materiale pe care as putea sa le citesc in domeniu? Am destul de mult timp liber is mi-ar placea sa-l folosesc constructiv.

Ce site-uri sunt de incredere si pe care as putea sa le folosesc linistit.

pai s-a automatizat singur :)) am pus 2-3 clipulete pe youtube le-am dus in top 10 si ele duceau catre un download la ppd...deci nu trebuie sa vorbesc eu cu utilizatorul ca sa il downloadeze , el venea la mine nu eu la el (asta e principiul SEO parca....ca utilizatorul va veni la tine nu tu la el)....

Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos de raspuns Stefan sau ..Stfean :) Imi poti recomanda unul sau doua site-uri pe care sa le folosesc? Cu restul ma descurc eu ...si daca e ceva ce pot face pentru tine , anunta-ma..eventual sa-ti pun unul dintre link-uri pe vreo pagina de facebook sau etc..:)

Multumesc pentru informatii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...