Jump to content
ghosthck11

Prezentare GHOSTHCK

Recommended Posts

Buna RST m-am hotarat sa activez si eu pe acest forum deoarece am auzit multe despre el (bune) , si totusi m-am hotarat de ce sa nu intru pe acest forum? Si desigur raspunsul a fost unul pozitiv deoareec este cel mai mare forum de hacking din Romania , si cel mai activ :)... Ok , gata cu fotosinteza sa trecem la prezentare.

Ma numesc Andrei Aurelian (GhostHCK sau Drew cum preferati) , GhostHck11 vine de la GHOST (engleza -> Fantoma) , Hck(Hack , Hacking , Hacker ...) 11 (Jucatorul meu preferat de fotbal Neymar da Silva Junior) , am varsta de 15 ani (micut) , imi place fotbalul , sunt zodia leu , locuiesc in judetul Bistrita , ma descurc in hacking la domeniile : hydra(spargere conturi ftp) , sqlmap (accesare vulnerabilitati) , XSS(invat) , C++(in lucru) , scripting(creez diverse scripturi, logic in acest domeniu cuprinde HTML si altele), Spreader Stealer si altele.

Va multumesc daca ati citit totul si totusi sper sa am un inceput bun , pentru ca restu o sa iasa de la sine ... :)

Link to comment
Share on other sites

=))) Si mie mi se pare prea multe informatii :)) , daca va mai spun si scoala e gata , maine va vad cu pistoalele si masinile la scoala , sau culmea nu mai gasesc scoala =)) Chestia aia cu semi-analfabet :-? nu scriu perfect gramatical am dreptul sa gresesc dar totusi conteaza sa intelegi ce am scris , ce explic nu cum am scris... Si sunt VIP pe RSP(un forum de hacking din Romania , nu e reclama) , am loat gradul acela fara sa-i cer Administratorui grad sau alte ceva , puteam sa am si moderator nu am dorit , prea multa putere in mana unui "copil" ...
Link to comment
Share on other sites

=))) Si mie mi se pare prea multe informatii :)) , daca va mai spun si scoala e gata , maine va vad cu pistoalele si masinile la scoala , sau culmea nu mai gasesc scoala =)) Chestia aia cu semi-analfabet :-? nu scriu perfect gramatical am dreptul sa gresesc dar totusi conteaza sa intelegi ce am scris , ce explic nu cum am scris... Si sunt VIP pe RSP(un forum de hacking din Romania , nu e reclama) , am loat gradul acela fara sa-i cer Administratorui grad sau alte ceva , puteam sa am si moderator nu am dorit , prea multa putere in mana unui "copil" ...

Auzi acolo hacking.. https://rstforums.com/forum/78476-dump-rsproject-conturi.rst#post504473

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...