Jump to content
hackedss

GeTsEcUriTy

Recommended Posts

ce ma ... ?

ma x.o asta nu inseamna ca daca atunci ne-am injurat acu tre sa iti bati joc de ceea ce fac ... e cum vrei tu sa fie "jalnic " asa sa fie frate daca u zici asa pe forum doar mai sunt atatea persoane nu numa parerea ta conteaza ...

Ia zi ce reclama ... fac ... ? Daca am pus situ meu in progam asta inseamna ca fac reclama ... hai sa fim seriosi .. ca parca grija sitului am .

BAFTA all ....

Link to comment
Share on other sites

iti apreciez munca dar ar mai fi trebuit adaugate niste optiuni pe care le consider eu foarte importante la un trojan : reverse connection,screen shot continuu si offline keylogger.in plus imi da eroarea 75(nush ce e) dupa care se inchide clientul cand dau la Batch Files,Example.Imi place ca ai multe optiuni de fun...eu sunt mare fan al Bifrostului si il consider ff bun DAR lui ii lipseste ceea ce la tine e din plin(fun) dar are ceea ce la tine nu este(optiunile importante de mai sus) bafta in continuare la trojani 8)

Link to comment
Share on other sites

cu toate ca aveti dreptate e plagiatura .... fara nici un fel de comentariu, in onoarea lui mai vin cu o intrebare : daca iei o poza de pe un site si o schimbi foarte putin, deja nu mai e a lu ala si nu mai are voie sa imi ceara mie drept de autor... logic... bine ca asa ceva nu se aplica in cazu asta... si ma macar s-a chinuit ... chit ca a furat codu, da s-a chinuit sa-l fure, sa-l copieze... mare gresala hackedss.... pare rau... dak vrei sa te lauzi cu ceva laudate cu ce-i al tau ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...