Jump to content
BLKoldSUN

Dau in schimb

Recommended Posts

Salut! Am nevoie ca cineva sa-mi afle un user si o parola de la acest site: Radio Click Romania - Suntem la un click distanta Nu vreau ca site-ul respectiv sa fie distrus, ci doar sa-mi afle acele date: user + pass.

Dau la schimb program de trisat la aparate 7777 (cu tot cu explicatii).

Trimiteti user+pass pe PM, si rog seriozitate.

Cum se numeste programul de trisat la aparate ?

Poate faci un topic si daca ma convingi ti-l cumpar.

Oricum, te intreb fiindca eu stiam ca acele aparate sunt reglate cu o rata de castig intre 0 si x castiguri la y pierderi inregistrate. Practic ala care cumpara aparatul zice dinainte: "vreau sa dea un castig de X la 100 de pierderi". Pot fi si 200 sau chiar 1000 de pierderi sau pur si simplu sa nu dea nici un castig deloc. Cum poti tu sa "trisezi" chestia asta ?

Link to comment
Share on other sites

dau la schimb program de gasit diamante...are instructiuni si de toate iar pe harta care o genereaza iti da si diferite rute, ruta economica, ruta rapida, ruta xtrema si ruta porumbel ..si ca ma simt generos dau si addon la el care iti face clatite pt drum, spune povesti sa tina de urat si....ATENTIE!! doar pt primii 2 ofer si un generator de seminte prajite la o temp constanta de 80grade apoi uniform sarate!! *semintele nu ies decojite

Link to comment
Share on other sites

Okay, o sa spun cateva cuvinte despre el:

- programul se foloseste pe pc, si ai nevoie de un prieten de incredere. Acesta foloseste proramul acasa, iar tu stai la aparat la sala de joc.

Aici ai nevoie de versiunea aparatului, deoarece programul include multe versiuni. Dupa ce ai versiune aparatului, i spui prietenului tau versiunea, bet-ul, si deasemenea ii spui cartile (prin telefon) si sa fii cat mai silentios posibil. El doar pune in program:

romb, rosie, trefla, neagra si da okay. Programul ii afiseaza rosu sau negru.

Depinde de voi sa aflati versiunea aparatului, si nu este greu. Te poti combina cu cineva de acolo si impartiti banii.

Poza:

http://s24.postimg.org/ezz0ste91/jocnoroc.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Silviu

Nu ai cum sa castigi sute de milioane asa usor, numai daca ai cap. Numai un copil infect ar face asa ceva si ar ajunge in ziua urmatoare la puscarie.

Mai ales daca te aflii intr-un oras mic, unde toata lumea cunoaste pe toata lumea nu ai cum sa-l folosesti prea mult ca bate la ochi repede. Eu am scos cu un tovaras 7 mil in doua zile, si deja incepea ca cei de acolo sa ne intrebe cate ceva si nu ne-am mai dus, am schimbat locul.

Multi comenteaza aiurea si ii inteleg, insa nu am cum sa fac public programul din moment ce functioneaza. La inceput nu am stiut cum functioneaza si am stat 3 zile scriind pe foaie cu 7777 online sa-mi dau seama de seriile de castiguri si intr-un final i-am dat de cap, chiar daca jocul pare simplu la interfata.

Jocul 7777 nu este pentru cei cu cap, ci pentru prosti, care sunt obsedati de castiguri si sunt usor de prostit de catre un aparat.

Si dupa cum spuneam, oferta nu mai este valabila, nu am primit niciun user si pass pe privat. Poate data viitoare cand voi avea nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Okay, o sa spun cateva cuvinte despre el:

- programul se foloseste pe pc, si ai nevoie de un prieten de incredere. Acesta foloseste proramul acasa, iar tu stai la aparat la sala de joc.

Aici ai nevoie de versiunea aparatului, deoarece programul include multe versiuni. Dupa ce ai versiune aparatului, i spui prietenului tau versiunea, bet-ul, si deasemenea ii spui cartile (prin telefon) si sa fii cat mai silentios posibil. El doar pune in program:

romb, rosie, trefla, neagra si da okay. Programul ii afiseaza rosu sau negru.

Depinde de voi sa aflati versiunea aparatului, si nu este greu. Te poti combina cu cineva de acolo si impartiti banii.

Poza:

http://s24.postimg.org/ezz0ste91/jocnoroc.jpg

Sper ca incerci sa prostesti pe cineva. In cazul in care esti inregistrat din 2007 pe rst si mai crezi in povestile astea, e destul de grav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...