Jump to content
neaguciprian96

Problema Game 01.02.2014

Recommended Posts

Salut !

Ma numesc Andrei , si am jucat jocul Metin2 ro cu gandul ca voi scoate niste bani , foloseam de aproximativ 1 luna jumatate un hack , care faceam banii virtuali destul de usor , in seara de 01.02.2014 pe la ora 20:00 am gasit un nou hack care s-ar fi presupus ca era crackuit ( m2bob ) de catre un roman , l-am downloadat sa vad daca merge mi-au paraut 2 erori DLL , dupa care nimic nu s-a intamplat . Am ales sa ma uit la un film (Escape Plan ) dupa terminarea lui , am vrut sa intru pe conturile mele sa ma pot juca am vazut ca erau goale , absolut toate ( 14 conturi ) , poate sa imi explice cineva cum a putut sa imi acceseze toate conturile cand eu in acele 2 ore eram logat doar pe 3 conturi ? Cum a lucrat in pc-ul meu in tot acest timp ?

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Ai muscat un keylogger , fiind special creat pentru metin , el automat a scanat toate conturile jucate de la tine de pe pc . si i lea trimis frumos pe un mail .

p.s : Iar inainte sa te joci inapoi , pune mana si formateaza hardul ... ori ia un antivirus bun cu licenta la zii si da full scan .

uite ce spune prietenul virustotal : despre botul tau ( stiu ca e hack , si ca il gaseste ca virus , dar analizeaza fiecare troian in parte si o sa vezi ce iti da , o sa intelegi totul ... )

https://www.virustotal.com/ro/file/5874de78c29f16c19c0a4843a94800dac40b85e87d369220a6f33e59c6547a72/analysis/

Ori Varianta 2 .

Poate te intereseaza cum a facut de ti-a dat teapa , sa faci si tu altora ca doar vrei sa faci $$$ usor taticam .

Edited by sorin_and
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...