Jump to content
iulian1

Wpa2-psk

Recommended Posts

am un sait wap web si un sait de muzica vecinul meu are semnal puternic si as vrea sa ma conectez la el va rog ajutati-ma stau pe un stick care trb sa bag odata la 2 zile cate 15 e

Ti-a trebuit germania prietene.. , acolo se castiga cat de cat bine fata de Romania , chiar nu-ti permiti 15 euro?

ON : Cauta pe youtube tutoriale despre cracking wifi with kali linux ori cu backtrack.

Sau cum s-a spus mai sus , te duci frumos la om , si ii spui : prietene , eu platesc 15 euro pe cacatu ala de net , te rog vecine ajuta-ma si pe mine , da-mi si mie parola ta de la wifi , te cinstesc.

Link to comment
Share on other sites

Ti-a trebuit germania prietene.. , acolo se castiga cat de cat bine fata de Romania , chiar nu-ti permiti 15 euro?

ON : Cauta pe youtube tutoriale despre cracking wifi with kali linux ori cu backtrack.

Sau cum s-a spus mai sus , te duci frumos la om , si ii spui : prietene , eu platesc 15 euro pe cacatu ala de net , te rog vecine ajuta-ma si pe mine , da-mi si mie parola ta de la wifi , te cinstesc.

Da dar sa dau 15e in fiecare zi unde ajung si vecinu nu imi da parola va rog daca e cnv care vrea sa ma ajute il si platesc ma gasiti la id marele_mafiot05

Link to comment
Share on other sites

scuze frate ca e off topic dar totusi plm nu ma pot abtine esti "marele_mafiot05" si nu poti sa spargi o retea wireless ? baga-ti internet flat .... nu platesti atata eu in italia plateam 42euro la luna pt flat (7 Mb download maxim 900kb/s in zilele bune si cu soare :))) ) ai citit ce am scris mai sus "wifiway" google it sau da click aici

Link to comment
Share on other sites

Da dar sa dau 15e in fiecare zi unde ajung si vecinu nu imi da parola va rog daca e cnv care vrea sa ma ajute il si platesc ma gasiti la id marele_mafiot05

Te duci la Lidl sau Aldi sud sau nord cumperi un stick de internet de la Fonic si ai rezolvat ia tarif cu 9,95€.

tarifele care le au

https://www.fonic.de/fonic-tarife-handy-smartphone-mobiles-internet

Cu intrebarea pe care ai pus-o cu ajutorul cerut la "Wpa2-psk" nu merge asa cum crezi tu iti trebuie sa stii si tu un pic wireless pentesting daca nu stii nu are rost alte explicati .

Link to comment
Share on other sites

Ontopic : exista o distributie de Linux numita backtrack 5 r 3 sau urmasul numit Kali. Primul are o scula numita reaver care in 2-3 zile o sa-ti ofere macar o parola. In Kali gasesti wifite care face automat ce face reaver si nu-ti bati capu' prea tare. Daca nu te descurci, mai intreaba pe aci si iti zic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...